Dlhodobé bolesti po operácii hemoroidov laserom

iveta6868
18. okt 2022

Pred 7 mesiacmi som bola operovana na hemoroidy 3-4 stupňa laserom.Pred operáciou som citila v konečniku tlak. Teraz po operácii je to bolestive trhanie až pichanie na jednej strane konečnika. Mala som tam prolaps, tak sliznica bolo vyzdvihnuta a zašivana. Bolo mi povedane, že stehy su vstrebateľne po 90 dňoch, že potom tie boilesti pominu, ale ja tie bolesti citim stale, iba na tej jednej strane, akokeby nejaký ťah, pnutie , štipanie.Tie hemoroidy sa mi zhoršili po hysterektomii, mam tam zrasty medzi konečnikom a pahylom pošvy a mam dilemu, či tie bolesti su z operácie po hemoroidov, alebo su na vine zrasty. Už nevladzem s tým bojovať a každy z lekarov Vam povie, že z jeho strany som v poriadku.

wodanka
18. okt 2022

@iveta6868 koľko si po operácii? Ja som bola operovana tento rok vo februári, a kým som bola úplne fit, trvalo to viac ako pol roka

iveta6868
autor
18. okt 2022

@wodanka som po operacii 7 mesiacov.
@wodanka .Bola si opdfovana laserom?Je pravda,že tie bolesti sa trocha zmiernili,do 3 mesiacoch som citila bolesti každý deň,boli dosť intenzivne,take trhave,ťahave,akokeby cerstva rana.Možme popisat aj cez sukromnu spravu?

wodanka
19. okt 2022

@iveta6868 môžme písať aj v IP

beduardo84
2. jan 2024

@wodanka ahoj môžem sa opýtať, ja som 3.mesiac po laserovej operacii hemoroidov a stále mierne pobolieva...ako si bola na tom ?

wodanka
2. jan 2024

@beduardo84 ahoj tak ako som spomínala už aj v príspevku vyššie, trvalo to viac ako pol roka, skoro rok kým som bola celkom fit. Ja som po cca dvoch mesiacoch bola ešte na takom malom estetickom zákroku, čo sa tohto týka, takže ja som mala bolesti dlhšie. Ale doktor mi poradil kúpiť si Emotralex čipky a tie mi pomohli. A plus chvíľu som mala aj nejakú kortikoidnú masť, ale názov si už nepamätám.

nikyta255
26. apr 2024

@beduardo84 môžem ti napísať , som 2 týždne po operácii laserom

beduardo84
26. apr 2024

@nikyta255 áno