Dlhodobé bolesti hlavy

lagunka0000
4. júl 2024

Máte niektorá skúsenosti, už štvrtý deň ma neskutočne bolí hlava vzadu ako zátylok a ide to až do spankov, mám pocit na vracanie a závraty, môže takto dlho bolieť aj napr. z krčnej chrbtice? Ďakujem

tajfa
4. júl 2024

Ano moze to byt krcna chrbtica, mna napriklad bolela z nej, ale aj v kombinacii s upchatym nosom co mam dlhodobo. Je to chronicka sinusitida a mala by sa riesit operacne. Na krcnu by boli vhodne rehabilitacie. Cvicenia, elektroliecba. Ale aby bola istota keby su bolesti dlhodobe tak k neurologovi a na magneticku rezonanciu aby sa vylucilo nieco vaznejsie. U mna boli bolesti mesiace a pretrvavaju. Tu sinusitidu som operacne zatial neriesila.. lebo raz je to lepsie inokedy horsie.

lagunka0000
autor
4. júl 2024

@tajfa bola som dnes u neurológa aj na CT mozgu a výsledok je dobrý, aj vás že v kuse bolela to a hlava? Lebo mňa bez prestávky

lucka_ke
4. júl 2024

ja mám tiež migrény najdlhšie to bolo 7 dní s liekmi, katastrofa

lagunka0000
autor
4. júl 2024

@lucka_ke bože to fakt až týždeň to trvá v kuse? No mám sa na čo tešiť, ja som pred tým nemavala bolesť hlavy, aké lieky máte?

lucka_ke
4. júl 2024

netrvá to vždy tak dlho, ale toto bol môj "rekord", lieky nijaké špeciálne, analgetiká

mamina7070
4. júl 2024

@lagunka0000 ake lieky beries dlhodobo?

lagunka0000
autor
4. júl 2024

@lucka_ke a mávate pri tých bolestiach aj pocit zavratov a pocit na vracanie?

lucka_ke
4. júl 2024

@lagunka0000 pocit na vracanie takmer vždy, závraty nie

lienocka2808
6. júl 2024

@lagunka0000 toto som mala tiez v septembri minuly rok, mozno najdete moje prispevky tu. Bola som na MR, aj angio MR, eeg. Nezistili mi nic. Ani len migrenu. Najcastejsie boli hlava zo spazmov krcnej chrbtice. Neurolog mi spravil par hmatov a bolest mi po 7dnoch vyrazne ustupila. Odvtedy ma hlava sice bolieva ale nir tak casto, intenzivne , treba cvicit

lagunka0000
autor
6. júl 2024

@lienocka2808 aj ja si myslím že to bude z krčnej chrbtice uvidím čo mi povie neurológ, len tie závraty vydesili