Dlhodobá bolesť trojklanného nervu

zazu77
29. jún 2024

Ahojte, chcem sa spýtať, ci moze bolest trojklanneho nervu pretrvavat aj tyzdne? Zacalo to pred 2 mesiacmi pichanim v uchu, slabym. Potom sa to zhorsilo, rak uniflox. Potom orl vysetrenie negativne, potom zubar negativne a 8 tyzdnov bolo prec. A mne sa bolesti stupnuju, uz citim okrem icha aj sanku, kazdy den uzivam nalgesin a flector a doktori ze asi trojklanny nerv ale neurolog mi dal termin na oktober...proste neviem co dalej...a ci to vobec moze trojklanny nerv takto dlho dlho boliet. Dakujem

barbora854
29. jún 2024

Chod na neurologickú pohotovosť
Normálka keď ľudia nemôžu čakať idu rovno tam

markusrasford
29. jún 2024

@zazu77 kamarát bol v nemocnici na Boroch pomohli mu.

jamimo
29. jún 2024

@zazu77 áno, môže takto dlho trvať 😒 Ešte sa opýtam RTG zubov ti robili? Môže to byť aj prenesená bolesť, prípadne zlé postavenie sánky, sánkového kĺbu. Jedno z mála, čo by mohlo pomôcť je pitie 100% bazovej šťavy (kúpiš v bio obchode, alebo lekárni), natierať bolestivé
miesto ľubovníkovým olejom nahrubo, obviazať gázou, šatkou na noc. Užívať Milgama N vo vyšších dávkach, Revitanerv strong 500 mg tiež.
Skoré zlepšenie prajem 💖

zazu77
autor
30. jún 2024

@jamimo ano, robili mi RTG zubov vsetko ok. Neurolog mi dal termin v oktobri. Ja uz neviem. Skusim si kupit aspon tu Milgammu a uvidim co bude dalej.

22tanulka
30. jún 2024

@zazu77 mne veľmi pomohlo používať teebaumoil
( čajovníkový olej 100%) som si odliala olivový olej trochu a zopár kvapiek z cajovníkového oleja a natierala si stále celú stranu a aj na vatku dala a do ucha. Pomohlo,pokiaľ pojdeš na neurológiu vyskúšaj.

zazu77
autor
1. júl 2024

@22tanulka prosim Vas a vyzarovalo Vam to aj do ucha? Lebo mna pocha a trha len ucho...

barbora854
1. júl 2024

@zazu77 hej -rok a pól zalahnute plus niekedy boli svrbí tlači atd