Dlhodobá bolesť prsníka

elizeenka
19. aug 2013

Chcem sa spytat,ci stym ma niekto skusenosti. Mam to uzvyse roka,bola som stym,gynekolog mi povedal,zeto mam od chrbtive,teraz som bola na preventivke,som prev.objednana na sono v septembri. Neboli to stale,sem tam to pichne,raz v prsniku,raz v podpazusi,mam to aj take citlive,hrcku necitim. Bojim sa,ked pojdem na sono aj odpadnem hadam🙂. Ak mi nic nenajdu,hadam vyskocim z koze od radosti

elizeenka
autor
19. aug 2013

Tosa tu vazne nikto s podobnym problemom nenajde? ☹

ankalv1
19. aug 2013

@elizeenka Ahoj, ja mám bolesti rok a pol. Mala som pri kojení silný zápal a potom ešte úraz na ten prsník, spravila sa tam hrčka. Chodím na sono, sledujú mi to. Bolí to- niekedy ma to pichá v prsníku a niekedy mi bolesť vyráža zboku prsníka až do ruky..

zuj
19. aug 2013

moja mama mala velke bolesti prsnika, nakoniec jej zistili, ze to ma z krcnej chrbtice, ta bolest jej vyrazala az do prsnika, niekedy byvaju taketo bolesti aj pri pasovom opare, ale to by sa ti uz davno prejavilo...

poty24
19. aug 2013

@elizeenka ... ahoj, ja som tiez mala bolesti v lavom prsniku, hned po tom co mi pri preventivke diagnostikovali malu cystu. Potom som ju dlho hladala 🙂 a ked som ju nasla, tak ma zacal boliet cely psnik... no poviem ti, vsetko mozne mi preletelo hlavou, 😖 az som sa objednala zase na ultrazvuk.... tam mi ju sice potrvdili, ale hovorili, ze to ma kazda 2. zena, ze nech na nu zabudnem, len to staci sledovat raz rocne 😉 tak uz som sa aj viac ukludnila... ale ako ty opisujes, dost dobne aj mna ten prsnik bolel... nie v kuse, ale casto... tak som sa objednala k jednej super fyzioterapeutke na masaz... len tak medzi recou sme sa o tom rozpravali a ona ze mi na to pozrie... zatlacila na "skryty" vnutorny prsny sval... sice to bolelo este aj na druhy den... ale odvtedy ani neviem, ze mam prsnik 😀 ... uuuplne super mi pomohla a nenormalne ma ukludnila... 😵 😵 😵 Takze zaver: urcite to moze byt z chrbtice!!! ... ale pre istotu radsej predsa len skoc na ten ultrazvuk 😉 Drzim palce. 🙂

elizeenka
autor
19. aug 2013

@poty24
@ankalv1
@zuj potesili ste ma aspon trosku,uvidim na tom sone co bude,ale vkutikuduse dufam,ze to bude ok,nech je cysta,nech je cokolvek,len nech to neni vazne.

viera15
31. jan 2015

Viem že je to už staršia otázka .ale ja mam tiež podobny problem boli ma ľavy prsnik už asi dva roky ,chodim pravidelne na sono vždy je to v poriadku aj teraz som bola pred tyždňo. Vyžiadala som si ho lebo už som zufala boli a je v poriadku na sone nič nenašli doktor mi povedal že je to nejaka mastodita tak nejako to povedal.ale asi si vyžiadam aj mamogaf lebo sa mi to cele nezda..

katkabg
28. jan 2017

Ajojte 🙂 neviem kde napisat tak opytam sa tu.....uz asi dva mesiace rubeme drevo,nosime drevo(v zivote som predtym nesekala drevo sekerou) jednoducho necakam len muza ale oimaham aj ja ved je zimu a tu u nas uz dva mesiace stale aj -10.No a stym zacal aj moj problem,zacala som pocitovat najorv bokest ramien,a teraz citim sem tam aj tske jemne palenie nad pravym orsnikom,ked namaham pravu ruku.Prehmatala som ho ale nic neboli ani nic necitim.Len ked napriklad dvyhnem tazke ci opat nasekam drevo.Mohka som si niecotam natiahnut?Kedze vsetku namahu davam hlavne do pravej ruky.

anavio
9. dec 2022

@ankalv1 ahoj viem, že je to už veľmi stará diskusia, ale mám podobný problém, skoro by som ho opísala ako ten istý, na sone som bola už 2x tohto roku a že v poriadku, len nejako cítim to až v ruke až ju nemôžem dať do určitej polohy. Ako si dopadla pri ďalších sono?

ankalv1
5. jan 2023

@anavio ahoj, mám tam cystu, chodím s tým 1x ročne na sono