Dlhodobá bolesť hlavy

mariamajamajka
23. jan 2021

Ahojte baby....
Riešil niekto z vás dlhodobú bolesť hlavy ale zvláštne je ze ma to boli len na celej ľavej strane aj oko ja už sem tam bolieva a čelo najviac trvá to už cca tri týždne..
V ten čas pred timi tromi či strmý týždňami som veľmi kašlala môže to byť tím ? Aj keď vipijem tabletku ktorá trvá 4 až 6h ešte v tu danú hodinu ked tabletka vyprchá začne zase bolieť... 😭
Za každú odpoveď DAKUJEM

lenuska9999
24. jan 2021

Ja by som s tým išla k dr na vyšetrenie

ljzozv
24. jan 2021

Smer lekár

pininka1
24. jan 2021

Ano mam to aj ja, bola som aj na mr. Tam nic, ale je to silna migrena a ja mam aj astigmatizmus, cize oko velmi zle zaostruje, aj z toho vie riadne boliet hlava.

mariamajamajka
autor
24. jan 2021

@pininka1 ja som bola aj na operáciu mala som v právnej nosnej dutine cystu ale to bolo ešte v roku 2015.. Teraz keď sa už len prebúdzam cítim silnú bolesť hlavy najhoršie je keď sklonim hlavu dole v tedi je to oveľa silnejšia bolesť

lyci
24. jan 2021

@mariamajamajka poznam tuto bolest. zle lezis. treba vymenit vankus

zuzikaslat
25. jan 2021

Syn mal také bolesti, postupne mu prestalo klipkat oko na tej strane, ochrnula mu celá strana, nezdvihol kútik úst.. na pohotovosti po Neurol. vyš. mu diagnostikovali Bellovu obrnu, dali lieky, predpísali rehabilitáciu... po dvoch týždňoch rehab.zistila sestrička s ktorou cvičil, že mu ochrnuje aj druhá časť tvare... konečne mu vzali krv a zistili kliešťovu infekciu... nerozpisujem to preto, aby som ťa strašila, čo všetko to môže byť, ale aby som ťa povzbudila, aby si to určite riešila s lekármi a nedala sa odradiť...