Dlho bojujem so zápachom z úst

4. dec 2022

Ahojte , dlho bojujem so zapachom z úst.. už som skúsila asi všetky možné pasty, ústne vody, škrabky na jazyk a neviem čo ešte no stále.. existujú nejaké tabletky nato alebo niečo fakt že účinne a vami overené?

bluka2
4. dec 2022

Skôr by som sa zamerala na to celkovo než iba tak lokálne, napríklad aj akú máš stravu...

kabinka11
4. dec 2022

Väčšinou býva príčina v pokazených zuboch. Ak nie, môže byť problém so žalúdkom. U mňa by teda tabletky neboli riešenie problému. Pripadne nesprávne umývanie zubov. Ako si prišla na ten zápach? Sama ho cítiš?

dori2
4. dec 2022

pkrem moznosti co pisu baby vyssie moze byt problem trebars aj na mandliach. moznosti je vela, poradila by som sa najskor so zubarim a ak on nenajde pricinu a zuby su ok patrala by sim dalej, napr na orl

mariamisko
4. dec 2022

Mne sa to stava tiez v mandliach sa mi tvoria tzv. Capy mandle su otvorene a uklada sa tam strava a ta hnije....znie to hrozne a neprijemne...neexistuje nato nic iba vyber mandly...

oli18
5. dec 2022

@mariamisko videla som video na nete, ako to vyberaju, maju na to specialny a jednoduchy nastroj. Da sa to vybrat, ma to tvrdu konzistenciu. Mm si vybera sam, ak uz pocituje zlu chut v ustach. Potom ma pol roka, aj rok pokoj.

mariamisko
13. dec 2022

@oli18 a nenapina ho ?? Zaujimave je ze ked som bola tehotna 2x tak tieto problemy pominuli a ako som porodila o pol roka to bolo spat

oli18
13. dec 2022

@mariamisko napina, ale robi, kym to neda von