Divné zvuky a vibrácie zo ženských orgánov

aja255
23. apr 2021

Ahojte, posledné dva týždne mám divné zvuky vychádzajúce z podbruška. V podstate to znie, akoby tá maternica pracovala. Ja to zvyknem mávať počas MS, niekedy pred a vtedy mi to príde také logické, že k tomu dochádza. Ono to znie akoby mi škvrkalo v bruchu alebo by mi proste pracovalo. Vetry to nie sú a nemyslím si, že by to mali byť črevá, lebo tie "vibrácie" cítim zo ženských orgánov 🙂. PMS zvyknem mať dosť silné (bolesti v podbrušku, veľmi citlivé prsia, špinenie a niekedy mi zvykne byť aj zle..). MS by som mala dostať cca v stredu (mám nepravidelný cyklus, ale posledný rok je to už lepšie +- jeden týždeň), ale momentálne okrem vyššie opísaného problému necítim žiadne príznaky, čo je dosť divné, ale vzhľadom na moju nepravidelnú MS tak ju môžem dostať pokojne aj neskôr. Rada by som sa spýtala, či s tým problémom nemá ešte niekto z vás skúsenosť? Mohlo by sa jednať o ovulku, alebo prechladnutie? Ďakujem.

luccija
23. apr 2021

@aja255 len to nehovor doktorovi😊lebo Tá posle k docentovi Chocholouskovi
Ako prepáč, ale jasne, že čreva sú blízko vaječníkov, maternice zvuky budú z toho či myslíš, že vaječníky Ti hovoria, že Ti týkajú biologické hodiny?ovulku nemôžeš mať 2 t a prechladnutie budeš mať bolesť a nie zvuky.Trocha sa menej pozorovať😜

monkijanacik
26. apr 2021

Ahoj aja,to je velmi zaujimave,mozu to byt zasklby svaloviny,alebo aj nervov,skus si nasadit magnezium a menej stresu.