"Divé mäso" na palci

annab012
7. apr 2023

Dobrý deň,
Máte s tým skúsenosti?
Zas sa mi spravilo na pravom palci zo zarasteného nechtu.
Ale z vankajšej strany palca.
Nejako ma to až tak neobmedzuje ako keď som mala predtým z vnútornej strany palca lebo na to nič netlačí.
Ale je to hrôza mať...
Riešila som to už vyše roka predtým a zas sa mi to vrátilo na chirurgiu zas nechcem lebo mi to ani poriadne nepomohlo kedže je to späť.
Nemáte nejaké rady?
Ďakujem.

greta2017
7. apr 2023

@annab012 osobne si myslim ze navsteva chirurga ta neminie aby to maso odstranili a vycistili...a nasledne dat na nechty šponu proti zarasteniu u kvalitneho podologa. Mne to veeeelmi pomohlo a vyriesilo problem so zarastanim nechtov

zuzkaa1991
7. apr 2023

@annab012 dat si Višňovského mast ja sommsi tak zachránila prst dvakrát este jednu masticku som mala ;) urcite ist si kúpiť zajtra a davat viackrát denne ;)

vava_1994
7. apr 2023

@annab012 ja sa momentálne trápim taktiež s týmto😣

vava_1994
7. apr 2023

@zuzkaa1991 ak sa smiem spýtať, kde si to kupovala? Na internete to neviem dohľadať v lekárnách ako benu a pod.

zuzkaa1991
8. apr 2023

@vava_1994 ja bezne lekarni som kupovala vyrabaju v kazdej lekarni skoro u mas v meste
Dokonca som myslela ze je na recepta.mi bolo povedané ze nie je ....ale.asi sa nepredava ako produkt cez eshop

jamimo
8. apr 2023

@annab012 jednoznačne medicinálna pedikúra, necht ošetria, dajú šponu, porastie tak ako má. Nejdem pridávať obrázky, niekomu sa môže dvihnúť žalúdok, kukni Google.

maja397
6. máj 2023

Stará téma, ale keby ešte náhodou niekto hľadal, čo na to. Nechtíková masť z lekárne, mastiť a zalepovať na noc alebo na deň, ja som lepila ráno, aby sa mi tam nedostal prach, po týždni pekne zahojené. Masť používam už veľa rokov, keď sa dcére urobil na šľape zospodu taký tvrdý pľuzgier, vraj to vyrezáva pedikérka, tak som mastila a lepila na noc a po dvoch týždňoch ani stopa po ňom, tiež aj po popálenine.
Účinky nechtíkovej masti na kožné poranenia viď na nete.

nikoleta1234
6. máj 2023

@annab012 po pôrode (9 mesiacov) sa stále trápim so zarasteným nechtom. Šponu mam už 7 mesiacov, stále som chodila na čistenie a posúvanie tej špony. Stalo ma to nie malo peňazí už, a furt nie je dobre 🤨

maja397
6. máj 2023

@annab012
Nechtíková masť z lekárne - mastiť a prelepovať na noc alebo na deň, ja som lepila ráno, aby sa mi tam nedostal prach, po týždni zahojené.
Pedikérka vraj vyrezáva tvrdý pľuzgier na šľape zospodu, tiež zmizol lepením na noc, aj popáleniny, používam ju už roky, lieči rôzne kožné poranenia, vyrážky, pľuzgiere svrbivé medzi prstami a iné.
Účinky nechtíkovej masti viď na nete

maja397
6. máj 2023

@annab012
Používam túto roky, už veľa ľuďom pomohla, radím ju všetkým.