Dioptrické okuliare cez Kodano

janka_smile
21. feb 2022

Ahojte. Objednávali ste si niekedy teraz okuliare na stránke Kodano? Ja som si ich ešte v piatok objednala no ešte mi neprišiel ani e-mail, že objednávka bola prijatá. Zvyčajne mi to príde automatický. Píše tam, že dodanie je max. do 5 pracovných dní.
Prišli vám hneď, alebo ste s tým mali problém?
Ďakujem ☺️

viera
21. feb 2022

Ahoj.Tu si precitaj recenzie...Nie su najlepsie...https://obchody.heureka.sk/kodano-sk/recenze/

petricka22
21. feb 2022

@janka_smile skontroluj si spam, tiez som cakala potvrdenie objednavky a nic nechodilo az sa ozval kurier… email bol v spame

janka_smile
autor
21. feb 2022

@petricka22 Ďakujem. Ale nič mi neprišlo. Tak snáď prídu 😁
@viera ďakujem. Ako dĺžka dodania to mi nevadí, len nemám istotu, že mi prídu, keďže žiadny e-mail ešte neprišiel 🙂😁

viera
21. feb 2022

@janka_smile Tam vacsina napisala, ze objednali a ani obraz a ani zvuk.Az iba kurier doniesol...Asi by som ich kontaktovala..Ak sa da...Aby si mala istotu...

sona96
21. feb 2022

@janka_smile ja som veľký ničič okuliarov a z kodano mám snáď už piate a vždy prišli v poriadku. Ale je pravda, že ani mne naposledy neprišiel mail so žiadnym potvrdením.

janulicka24
25. feb 2022

Objednavala som z tade uz parkrat, maju super ceny, preto ma to zaujalo. Sice tie okuliare, co mam z tade nosim len tak doma, ale teda vsetko fajn. Sedia mi, dobra cena, pekne, takze pohodka 🙂