Diamond yacca - skúsenosti

detagerfx
5. sep 2017

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymto produktom(diamond yacca/golden yacca)? Pouzivali ste ho? Pomohol vam?

vedomosti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vedomosti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vedomosti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simkamatko
25. apr 2018

Zienky chcem sa opytat z manzelom sa snazime o dieta uz 7r mame vsetko vyskusane oblietane a nic :( jedna nam poradila ze toto pomaha golden yacca nepocula som o tom nikdy chcem sa opytat v com vam to pomohlo a ako dlho treba to uzivat

vedomosti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simkamatko
6. aug 2018

@vedomosti uzivala som to cca 6m a nic sa mi nezmenilo

vedomosti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
newyourk
9. mar 2019
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@detagerfx ahoj, mam skusenost s Diamond Yacca, je super, v porovnani s Golden Yacca je lacnejsi ale hlavne lepsi. Ako som citala, Diamond Yacca obsahuje dva druhy saponinov, jedny cista creva a tie druhe vsetky organy tela od usadenin. Ja som to pouzivala na akne, detox celeho tela a velmi pomohlo. Mame som to kupila na vysoky krvny tlak a tiez pomohlo, odstranilo jej to usadeniny z ciev, t.j. cholesterol, bilitubin sa znizili a a tlak sa jej upravil. Je to dobre inak na vsetko, precisti cely organizmus🙏👍🙏👍

simkamatko
9. mar 2019

Ahojte v com vam pomohla diamond yacca? Znizuje aj pcos?

newyourk
2. máj 2019
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@simkamatko to Vám neviem povedať, ale skúste napísať MUDr. Sovovi, on stojí za produktom, kontakt na neho nájdete na ich stránke reparexshop.sk, viem, že p. doktor rád poradí aj mailom, aj mne poradil. Mail je boss@euroweb.sk. Majte sa 🙂

simkamatko
2. máj 2019

@newyourk dakujem

xckaret
26. aug 2019

@simkamatko prosím vyskúšali ste už tento produkt? Odpísal Vám MUDr. Sova? Ak áno, výsledok?

kapia
18. nov 2019

ja to mam potvrdene od lekára za 3 mesiace sa mi upravil cholesterol z 8,6 na 5,4 a to som vyskúšala rôzne veci možem doložit aj foto s odberom krvi pred a po

jozzef
24. jan 2020

Mám 54 r. a g.y. mi je známa už asi 20 rokov. Pred asi 10 rokmi má začalo bolieť koleno.Nič strašné, ale stále sa to zhoršovalo. Pán MUDr. ortopéd sa čudoval, že čo sa sťažujem, veď v takom veku môžem byť ešte rád, iní sú na tom ešte horšie. Útecha jak hovädo. Všetko zlé však na dačo dobré.Tak som "zainvestoval" do golden yaccy a po asi troch mesiacoch poctivého užívania bolesť zmizla. Dôkaz? V októbri bežím polmaratón na MMM. Poznám p.Sovu a som mu za to vďačný,bol som 2x aj na jeho prednáškach. 126€ bola moja najrozumnejšie investícia. Doporučujem na každý zdravotný problém.

xckaret
24. jan 2020

Prosim, pridaj mi link ktoru beries. Ja beriem druhe balenie 2 x denne, a zatial ziadny vysledok.

kapia
25. jan 2020

@xckaret
@xckaret diamond yacca ,pre mna je to prekvapenie že ti to nezabera ja som bola taka štastna ako blcha lebo moj obvodny mi chcel nasadiť chemiu

kapia
25. jan 2020
xckaret
25. jan 2020

Presne toto beriem.
.2x denne. Na co to zabralo?

kapia
26. jan 2020

@xckaret na cholesterol

makaila
29. júl 2022

Zdravim, ja som ponukala dve balenia YD (280kps/bal.), uzival to nas ocko, bohuzial, kratko na to zomrel (86-rocny, komplikacie s vysokym krvnym tlakom po prasknutej nosnej cievke, ale urcite nie v dosledku pouzivania YD...). Nema niketo zaujem? Exp. 4/2023, 8/2023. Mozno moj prispevok bude zmazany...

blankaj
26. nov 2022

@makaila ahoj, ešte ich máš prosím? A cena ? Ďakujem pekne

mata1278
2. mar 2023

@newyourk dobrý deň chcem sa opýtať aké presne ste užívala na pleť Diamond yacca tabletky a po akom čase ste videla rozdiel ?

map0007
28. máj 2023

@kapia dobrý deň,je možné že ma boli žalúdok prvé dní q teraz hlava môže to byť tým akoby detoxom, ďakujem

makaila
31. jan 2024

@blankaj Bohuzial, dlho sa nikto nehlasil, aj som sa cudovala, je to dobry preparat, ale uz som ho pred rokom venovala znamemu, grais :-/