Diagnóza - Okcipitálna neuralgia

laskonka80
13. máj 2020

Dievčatá stretla ste sa niektorá s touto diagnozou?

qiqulqa
8. aug 2020

@laskonka80 Ahoj, ju mam. Trápim sa s bolestami 12 rokov, mala som uz vysetrene vsetko mozne, od zubov, ktore boli aj povytrhavane, cez krcne, MR mozgu... Začala som teraz chodiť k jednej fyzioterapeutke a nejak sme zistili asi kde je príčina bolesti, taha mi to presne od zahlavia po praveh strane hlavy, imituje to neuralgiu trigeminu. Riesila som to aj s neurologickou, ale bohužiaľ sa momentalne teraz nikam nepohneme, lebo som tehotná. Po porode zaciatkom roka, sme sa dohodli ze urobime MR krku ci sa to potvrdí, ale co sa tyka riesenia neviem 🙄 teplo ani fyzioterapia mi nepomáha. A je to hrozne, uz som kyble slz vyplakala za tie roky , clovek je nepouzitelny a pri detoch je to este horšie.

laskonka80
autor
22. okt 2022

@qiqulqa ahoj, píšem po dlhšej dobe. Posunula si s a niekam s bolesťami k lepšiemu?

qiqulqa
22. okt 2022

@laskonka80 keď pravidelnejšie chodím k fyzioterapeutke a spávam na anatom vankúši, je to lepšie , ako náhle nemám na nu čas , je to citeľnejšie

laskonka80
autor
22. okt 2022

@qiqulqa mne ponúkli botox tak uvidím, za pár dní idem na konzultáciu

sedimuchanastene
17. jan 2024

@laskonka80 ahoj, ako si dopadla s tým botoxom, prípadne dopracovali ste sa k niečomu ďalšiemu ? Vďaka

laskonka80
autor
18. jan 2024

@sedimuchanastene nedopracovali