Diagnóza F23.0 na PN ústavná liečba

23. jan 2022

Prosim Vás, mohli by ste mi poradiť čo znamená diagnoza F23.0 na PN ústavná liečba? Našla som to priateľovi na Pnke napísané a on sa mi nechce vyjadrik k tomu 😪 je to vážne?

dominidi
23. jan 2022

Das do googlu a hned mas o aku diagnozu ide.

autor
23. jan 2022

@dominidi chcem vysvetlenie

bosorka2302
23. jan 2022

psychoticke poruchy a ustavna liecba bol hospitalizovany na psychiatrii

dadis
23. jan 2022

F-kove su psychiatricke diagnozy.

dadis
23. jan 2022

Diagnóza F23.0 - Akútna polymorfná psychotická porucha bez príznakov schizofrénie

dominidi
23. jan 2022

Autorka aj vysvetlenie celej diagnozy je tam popisane

autor
23. jan 2022

@dominidi ďakujem, no žiaľ tam není napísané či je to niečo vážne? A moja otázka bola či to je vážne.... prosím čítajte s porozumením 😎 ja keď tomu nerozumiem, tak sa radčej opýtam a nato je aj táto skupina. Pekný večer vám prajem ešte 😎

dadis
23. jan 2022

Neskusis sa opytat jeho? Bohuzial vela ludi ma psychiatricke diagnozy. Zisti o co islo, zbytocne nehysterci.

autor
23. jan 2022

@dadis nehysterčim 🙂 môj priateľ sa mi nechce vyjadriť na to ... ja len či neviete niekto bližšie k tejto diagnóze, slušne som sa opýtala, keď niečo nerozumiem opýtam sa radčej ale ako píšem priateľ mi nechce nič povedať.

hebba25
23. jan 2022

A to je aktuálna pn?

dadis
23. jan 2022

Ved ja ti slusne odpovedam. Ja osobnu skusenost so psychozami nemam. Skor by mi vadilo, ze sa o tom nechce rozpravat, nez to, ze nejaku diagnozu ma.

dominidi
23. jan 2022

Pytas sa tu a ocakavas ze zeny na mk vedia v akom stadiu ma tvoj priatel ochorenie? Ustavnu liecbu by nedali bez opodstatnenia a zvysok si budes muset vyriesit doma🤷‍♀️

autor
23. jan 2022

Dobre žienky, ďakujem Vám za vaše odpovede ;)