Detralex - aké dávkovanie na hemoroidy?

marfka3
15. jan 2019

Ahoj.prosim vas ak niektora brala detralex na hemoroidy ake je davkovanie?

som_ponorka
15. jan 2019

Ahoj, 3x denne 2 tabletky alebo rano 3, vecer 3 aspon tri dni, potom znizit na dve denne, to je normalna davka

marfka3
autor
15. jan 2019

@som_ponorka dakujem

lilienks
22. jan 2020

@som_ponorka môžem sa spýtať aké siala hemeroidy

lilienks
22. jan 2020

@lilienks mala prepac

som_ponorka
22. jan 2020

@lilienks ja som nemala také, na ktoré by bolo treba Detralex, ale pred MD som robila v lekárni

lilienks
22. jan 2020

@som_ponorka dakujem

lilienks
22. jan 2020

@lilienks môžem sa opýtať pri akých akútnych je aká dávka dakuje

som_ponorka
22. jan 2020

@lilienks no akútny problém je, keď hemoroid krváca a je vonku. Vtedy sa dava 6 tabliet dene. Takže 2 ráno, 2 na obed a 2 večer. Aspon pár dní a potom sa znižuje dávka na tu klasickú 2 za deň. Ak to nie je až také akútne, tak aspoň na pár dní zvýšiť na 4 denne. Čiže dve ráno a dve večer

lilienks
22. jan 2020

@som_ponorka vieš sestra pri stolici cíti že sa jej vytlačí von neboli ju nekrvqca len to má veľké dr jej povedala že to bude hemeroid no ale má to velke

som_ponorka
22. jan 2020

@lilienks a užíva ten Detralex? Ma ho doma?

lilienks
22. jan 2020

@som_ponorka áno berie ho tretí deň ,ale musím povedať že samé sa jej to zasunie bez problémov či môže ísť o niečo iné z?😢

som_ponorka
22. jan 2020

@lilienks to bude pravdepodobne hemoroid. Treba piť dostatok tekutín, môže si na par dni zvýšiť tu dávku, ak sa teda jedna o dospelú osobu

lilienks
22. jan 2020

@som_ponorka je má. 35 rokov je hotová lebo ju každý straší že to môže byť črevo no ale neviem ona ma brať dve ráno akú dávku si môže dat

som_ponorka
22. jan 2020

@lilienks nech si dá dve ráno a dve večer aspoň 3 dni a uvidí, či sa to bude zlepšovať

lilienks
22. jan 2020

@som_ponorka ďakujem si zlata

tadeas2014
8. mar 2020

Ahojte. je tu niekto kto ma problem s vonkajsim hemeroidom a trosku krvaca..?

dominikalemesova
17. okt 2020

Prosím vás som po pôrode 3 dni. 2 dni beriem detralex na hemeroidy. Mala som s nimi problém už aj v tehotenstve ale teraz po pôrode to mám obrovské vytlačené vonku a tvrdé , nejde to zatlačiť vôbec naspäť a veľmi to boli. Nevladzem sa ani postaviť ani chodiť nič. Pomôže mi ten detralex a za koľko?

ga123ra
18. dec 2020

Ak by mal niekto zaujem, posuniem nove balenie Detralex 120ks, za 24€ ( babka si kupila 2 balenia, ale kvoli inym liekom druhe balenie nemoze douzivat)

silwika123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz