Detralex a hemoroidy

31. mar 2022

Dobrý deň prosím vás mate niekto skúsenosti s detralexom a hemoroidami? Pomáha to aspoň čiastočne? Užívam aj čipky aj mast dubovu kôru aj odvar ale odporúčali mi dlhodobo užívať aj tento detralex

pininka1
31. mar 2022

Mne na hemeroidy nepomohol. Resp nepozorovala som ziaden rozdiel.

narayan
31. mar 2022

Užívala som na krčové žily a tiež som nevidela rozdiel, ono detralex ani problém nerieši, má len za úlohu udržať žily v akej takej forme...mne sa časom aj tak žily zhoršili, no či by sa to bez detralexu nestalo ešte skôr, neviem posúdiť....

autor
31. mar 2022

@narayan áno áno viem ze nelieči problém 🙂 ale aspoň ako tak udržať vo "forme" tie žily 🙂 ďakujem skúsim a uvidím

dadka128
31. mar 2022

Áno, pomohol.

janage
31. mar 2022

Tiež pomohol. Nezažijem, neuverim😉Som si v duchu klopkala na čelo, keď mi to dr. navrhol.
Ale zas hovorím o akútnom stave. Podla rozpisu presne používať týždeň a potom asi mesiac, dva udrziavacka. Teraz len už len z času na čas.

ivuska027
31. mar 2022

Mna detralex zachranil. Za mna sa oplati na 1000% skusit. Zmenil sa mi život. Roky som sa trápila, ako som zacala brat detralex, tak som nemohla uverit, ako mi pomohol.

janinah
31. mar 2022

Pomáha....ale treba zvážiť.ci budete roky dávať peniaze na detralexy.cipky a mastičky alebo budete riešiť príčinu operáciou.

ivuska027
31. mar 2022

@janinah mne pomohla kúra 3 mes a uz 3 roky mam klud. Predtým som sa 4 roky trápila, teda u mna to bola jednorázová záležitosť. Co sa operacie týka, kamoska bola a teda má to nazad. A bola tak, že ju nerobil nejaky amater. Ani zákrok nie je záruka úspechu. Ani sám lekár to nepovie.

autor
31. mar 2022

@janinah tak určite najskôr vyskúšam všetko možné pre to aby som sa vyhla operácii, mam to po pôrode nikdy som s tým predtým nemala problém a nie je hneď prvé riešenie operácia

kubkovamama
31. mar 2022

Ahoj,ja som zdravotník,určite pomôže,ale na žily resp.akutnu záležitosť je špecifické dávkovanie,3tbl ráno a 3tbl večer počas 3-4dni, stav by sa mal rapídne zlepšiť,opuch a bolesť zmiznúť, žila by sa mala stiahnuť.Samozrejme spolu s hygienou,odporúča sa chladná sprcha,bidet po každej toalete,žiadne kúpanie, wellness apod a dlhodobá zmena životného štýlu.Plus skús inulin+pupalkovy olej,zázračná vec, treba to brať aspoň mesiac

aandrea9
31. mar 2022

V akútnom stave mi pomohol. Preventívne ho však neužívam.

autor
31. mar 2022

@kubkovamama ďakujem veľmi pekne vážim si to 🙂

darinkas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kate9999
20. mar 2023

Svokra užíva,jej pomohol.

simirmarus
18. júl 2023

Ide o liek na žily a hemoroidy. Čiže priamo lieči príčinu ochorenia. Najúčinnejší liek na trhu

marion09
18. nov 2023

@darinkas poprosim

lenus2092
18. dec 2023

ak by mal niekto záujem, taktiez mám celé nové balenie,60ks..posuniem za 12€...exp.je do 6.2026

marikaneni
23. jún 2024

@ivuska027 načo vám ten detralex pomohol?na hemoroidy?

ivuska027
23. jún 2024