Detoxikačné náplaste na nohy

cicuuska
1. okt 2015

Ahojte , čo si myslite o detoxikačných náplastiach na nohy?
Nakoľko som sa stretla s názorom vraj pomáhajú liečiť chronické dýchacie problémy a astmu.

laskominka55
1. okt 2015

Ano, podľa mňa to má účinok. Dcéra (10 ročná) - mala chorinické zápaly dýchacích ciest. K liečbe som pridala aj tieto detoxikačné náplaste, poradili mi to v lekárni. Musím povedať ako sme sa s tým trápili dosť dlho tak v tomto období,kedy som jej to dávala mala najväčší progres k lepšiemu, práve vďaka týmto náplastiam.

brambleberry
1. okt 2015

Ahoj,
detoxikačné náplaste môžem vrelo odporučiť. Stretla som sa s nimi na liečení , kde nám ich dávali na odbúranie bolesti a opuchom nôh. Po nočnom zábale som bola veľmi milo prekvapená. Náplaste ostali akoby čierne a čo sa týka nôh, mala som pocit akoby mi dýchali a boli ľahké. Všimla som si že tieto náplaste dávali aj ľudom, ktorí sa tam liečili na astmu. Takže myslím, že sú ozaj potrebné na prečistenie a verím, že ak ich niekde objavím aj voľnopredajné, určite si ich kúpim aj domov.

call
1. okt 2015

Ahoj Brambleberrka,
to myslýš vážne? Tak to by bolo super, keby si ich našla. Daj potom vedieť kde. Pri tom množstve jedla, ktoré skonzumujeme a ktoré obsahuje ani nevieme čo by bolo dobré vyhnať z tela tieto jedy . Budem rada ak potom napíšeš ak nájdeš

pannacotta
1. okt 2015

Kočky nedá mi na to nereagovať. Som vcelku na to expert. Faktem je to , že na chodidlách je až 60 akupunktúrnych bodov ( z celkového množstva 360 ). Z dôvodu zemskej príťažlivosti sa toxiny práve hromadia v tejto časti tela , čo sú chodidla. Detoxikačné náplasti účinne absorbujú škodlivé látky, toxiny a ťažké kovy z tela behom spánku. Detoxikujú organizmus pri dlhodobom užívaíi liekov a antibiotík, pomáhajú zmierniť bolesti v tele, uvoľňujú svalstvo, a prispievajú k redukcii opuchov na nohách. Podporujú imunitný systém, zlepšujú cirkuláciu krvi, posilujú nervovú sústavu a zvyšujú kvalitu spánku. Znižujú únavu a zvyšujú energiu. Pomáhajú liečiť astma a chronické ochorenia dýchacích ciest. Ja vrelo odporúčam. Tieto čo tam dala Laskominka55 som skúšala (robím v lekárni , takže mám vcelku slušný prehľad) sú jednotkou na trhu.

gwynet
1. okt 2015

Kočky a kde ich kúpim, dá sa to aj v obchode? Majú je aj v DM , alebo len na netu? 😨

valentina18888
1. okt 2015

A to akože vážne, pretože já mám dosť veľké problémy s astma. Myslíte , že to pomôže? Skúšal to niekto?

brambleberry
1. okt 2015

Valentína18888, ja síce astmu nemám , ale tí čo so mnou boli, tak hovorili , že sa im dýchalo lepšie a ten účinok cítili. Treba to len asi niekde nájsť kde to predávajú a skúsiť. Uškodiť to ale s istotou viem neuškodí mne to pomohlo tiež

anos18
1. okt 2015

Ahojte a ako casto, alebo ako dlho sa to pouziva?

brambleberry
2. okt 2015

Ahoj Anos 18,
ako dlho to treba používať je veľmi ťažko povedať. Záleží to od toho v akom stave je tvoj organizmus a koľko jedov (škodlivých látok) máš v tele.Počas liečenia nám ich dávali každý deň na noc a ja osobne som si ich aplikovala potom ešte dva razy do týždňa až kým som nevidela , že po použití mi ostali už čisté. Pri dlhšom užívaní sú náplaste menej a menej znečistené, pretože toxíny z tela postupne ubúdajú.
Treba to len začať používať až do vyčistenia. Ale stojí to zato.

anos18
2. okt 2015

@brambleberry Dakujem za odpoved. Dnes som si kupila, tak vyskusam.

bianka...
2. okt 2015

@anos18 kde si ich kupila?

anos18
3. okt 2015

@bianka Normalne v lekarni. Pozerala som aj na nete naplasti Kinoki, maju uplne super cenu, ale volala som na tel.cislo uvedene na ich stranke a nefunguje. Tak ci v tom nie je daky zadrhel. Lebo ceny maju za 10 ks 3,49 EUR a za 40ks 9,99 EUR, co sa mi zda byt podozrivo nizka cena. V lekarni som kupila 10 ks inej znacky za 12 EUR.

anos18
3. okt 2015

@bianka Citala som recenzie, ale vraj to nefunguje, resp. je tam princip reakcie s potom a preto naplaste scernaju. Tak neviem.

jenifferka
4. okt 2015

Ja neviem ci to suvisi s potom , lebo ja som chodievala na taky detoxikacny kupel a tam som sa isto nepotila .( ale netvrdim tym ze nemožes mat pravdu bianka) Naplaste som zatial neskusila ale teraz ked tu o nich piseme idem si to kuk a zase skusim 🙂 .. už som davno nic nevymyslala a netestovala na sebe 😉

brambleberry
5. okt 2015

Ja som mala náplaste od Victoria beauty a kupila som ich na stranke krasnadoma.sk

valentina18888
5. okt 2015

Ja si kúpim od tej Victorie beauty, tam sa mi zdá v pohode aj cena a žiadny podfuk 😉

leontina16
5. okt 2015

Ja som to dievčatá skúšala, PREBOHA ja som to mala celé čierne, až som sa zľakla!!!! To tak má byť? Som čítala, že vraj hej. Poraďte , koľko ste v tom pokračovali až kým nebudú čisté , alebo dokedy?

worker_falcon
5. okt 2015

dievčatá, detoxikačné náplaste sú podvod. Fungujú jedine na základe placebo efektu.

Ale kľudne ich kupujte ďalej. Keď chcete byť klamané, tak nech sa páči. Ešte ja budem ten zlý...

laskominka55
5. okt 2015

Mne to pripadá určite lepšia alternatíva, ako si kopu liekov a všelijakých detoxov kúpiť v lekárni a napchávať to do seba. Pre mňa je to výborná alternativa a hlavne pre dieťa. A po mojej skúsenosti aj účinná. 😀

selena263
5. okt 2015

ahojte, ja som raz davno skusala, znacku si uz nepamatam, ale bola to sada na 7 dni, a citila som sa celkom fajn potom - prve asi 2-3 dni som ich mala total cierne, ako blato, a ten posledny par uplne cistucky...takze asi to fakt ucinkuje, za za ten tyzden to fakt vycisti telo, resp. aspon nohy 😝

brambleberry
5. okt 2015

worker falcon nechcem ti vyvracať tvoje tvrdenie, ale myslíš , že keby to bola blbosť dávali by to aj v liečebných zariadeniach?

pannacotta
5. okt 2015

Nesúhlasím s workerom_falcon. Potom každá bylina, ktorá je na niečo určená by mohla byť považovaná za placebo efekt. Neviem, keď si dám repík ,alebo nechtík bude to placebo? Tieto vankúšiky obsahujú len čisto byliny, takže podľa mňa to žiadne placebo není. To je presne to a potom choďme do lekárne a kúpme si kopu chemie, pretože to fakt placebo nebude!!

call
5. okt 2015

Ahojte,
tak ozývam sa s reakciou na náplaste. Používala som 10 dní. Prvých 5 dní boli náplaste úplne čierne čo som sa až zľakla a myslela som, že to je blbosť. Lenže kúpené som mala na 10 dní ,tak som to chcela doužívať. Ďalšie dni však na moje prekvapenie sa náplaste už nečernili a 9 deň som ich mala skoro úplne čisté. Takže po mojich skúsenostiach si myslím, že to nie je žiadny oblb a funguje to . Pýtala som sa na ne aj známeho masera a ten mi dal tiež kladnú odpoveď. Veď bylinky sú predsa liečivé a nie škodlivé

jenifferka
5. okt 2015

leontina16 no poviem ti že ten moj kupel bol taky čierny ked som bola 1 krát, ze som sa až vylakala
chodievala som pol roka pravidelne 2x do týždna a potom asi po mesiaci nepamatam si to uz presne som uz videla ako bledne .. tak myslim ze s tymi naplastami treba tiez len vydrzať a pravidelne
ich pouzivat a uvidis ze tiez budes vidiet a hlavne aj citit zlepsenie

anos18
6. okt 2015

Inak v recenziách kazdy chvali, ako dobre spi, ked pouziva naplaste, ja naopak spim velmi zle ☹

brambleberry
6. okt 2015

anos 18 ,
i keď spíš nie dobre , možno tebe to pomáha na niečo iné, ved to ma viacero účinkov a najviac to pôsobí na to, čo máš najviac oslabené.

moravackaaa
14. okt 2015

Ahojte, mňa to dosť zaujalo a som sa vybrala do lekárne, ale nemohla som si vybrať. Aké mate skúsenosti a dajte tip ?? 😅

michaelka_
10. sep 2021

Moje náplasti po použití boli tmavo zelené...prikladám fotku