Detoxikačná terapia v náplastiach

poleva
14. apr 2012

ahojte,chcem sa opýtať či má niekto s niečím takým skúsenosť? sú to náplaste,ktoré sa lepia na chodidlo a zbavujú veľa chorôb,posilnujú imunitu a podob.
dakujem

sisaha
14. apr 2012

@poleva akurat vcera mi kamoska hovorila, ze si to kupila v lekarni a lepi si to na nohy na noc. A nechcem byt teda velmi nechutna, ale ze rano ked sa zobudi, ze tie naplaste strasne smrdia (z toho co vsetko vytiahli z tela pocas noci). Ona je fajciarka a toto je nejaka forma detoxu. Ona tvrdi, ze vzdy ked sa rano zobudi, tak sa citi velmi sviezo. Ci to naozaj tak funguje neviem, ale mozem sa jej potom spytat, ked s tym skonci.

poleva
autor
14. apr 2012

dakujem,rozmýšľam o nich,že ich kúpim,len chcem vedieť či ich niekto vyskúšal
dík za príspevok

miskakyska
15. apr 2012

@sisaha ako sa volajú tie náplaste..lebo kdesi v lekarni hľadia na človeka ako na debila,keď niečo také pýta.

sisaha
15. apr 2012

@miskakyska to neviem, mozem sa jej opytat, ale dnes som nejake zazrela na zlave dna http://www.zlavadna.sk/team.php?id=8741&a_aid=s...

labelo
15. apr 2012

ja to pouizivam,ale ziadna zmena,podla mna je to blbost

rolla20
19. júl 2012

ja ich tiez pouzivam, pri prvych mi zabrali, teraz skusam inu znacku a tiez sa cosi rysuje. ten zapach zavisi od zlozenia naplaste, bo tam kde je drevny ocot, to je riadny smrad este aj pred nalepenim

rolla20
19. júl 2012

@poleva aj si si to kupila, ci nie??