Dermaroller na jazvy

pasteleria
3. apr 2013

vyskusali ste to niekto? pocula som, ze je to perfektne na jazvy po akne... pred velkou noc som objednala, za par dni mi ma dojst. momentalne si davam na tvar Glyko A, chcela by som sa zbavit jaziev po akne na mojej tvari, ale ten domaci chemicky peeling mi vyrovnana farbu pleti, lenze na jazvy nemyslim, ze to ma taky ucinok...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pasteleria
autor
4. apr 2013

ahoj, dam vediet urcite

actimela
4. apr 2013

@pasteleria ahoj a odkial si objednavala? aj ja mam problem s akne a jazvyckami.

pasteleria
autor
4. apr 2013

@actimela
ja som objednala z tejto stranky: http://www.derma-roller.sk/
ale este uvidim, ci mi dojdu a ci budu v poriadku, potom hned dam vediet, lebo zatial este neviem, ci mozem odporucat 😉

pasteleria
autor
9. apr 2013

ahojte baby, dnes mi dosiel dermaroller na dobierku. je trosku mensi, nez som cakala, hned som aj vyskusala...a musim povedat, ze to nebola az taka bolest. plet som mala nejaku chvilu dost cervenu. zatial nepozorujem zmeny, ale planujem to pouzivat casto 😉 tak uvidime

ennynka
17. apr 2013

@pasteleria ahoj.aj mna by zaujimalo ci ti to na tie jazvicky pomohlo,ak budes vidiet vysledky tak mi daj prosim ta vediet.a kolko to prosim ta stalo aj s postovnym a ako sa to pouziva?este som o tom nepocula ze co to je.to je na elektriku?

simca06022011
17. apr 2013

@pasteleria aj mna by zaujimali vysledky 🙂)

limetka713
17. apr 2013

@pasteleria ja to mám už vyše roka, účinok žiadny

pasteleria
autor
17. apr 2013

Tak teraz momentalne som v takej faze, kedy robim vsetko pre svoju plet, aby konecne vyzerala zdravo.
Moja skusenost s tym dermarollerom je taka, ze plet scervena dost hodne, ale uz si plet zvykla a nezacervena tak (pouzivam kazdy druhy den). Potom sa tie jazvicky akoby opuchnu, mne sa celkom zda, ze to je to najlepsie na jazvicky, co som kedy mala-a mala som uz dermabraziu aj chemicke peelingy-nepomahalo nic. A vraj lasery tiez vobec nepomahaju. Takze dermaroller v porovnani s tymi dalsimi je asi to naj, co som mala.
Avsak na akne to nie je. Len na jazvicky. Takze odporucam diskusiu Liek Roacuttane. Mate s nim skusenosti? V tejto diskusii som zistila, ze na akne a na krasnu plet pomahaju hlavne vitaminy! Teraz beriem vit. A, B5, E, C a Zinok. To Ecko je tiez dobre na scelenie jaziev, Cecko na ziarivu plet, A a B5 a Zinok vysusaju akne. Mozem doporucit, nikdy som nemala krajsiu plet ako teraz, co mam uz takmer 30! Perfektne mam aj vlasy, dobre sa rozcesavaju a zuby mi pri umyvani nekrvacaju, na pleti sa mi spravili len dve take podkozne teraz pri periode, co je v porovnani co bolo predtym vysiate zazrak!
Takze k tomu dermarolleru by som si urcite este naordinovala aj tie vitaminy a budete prekvapene, aku plet budete mat. A nema to vedlajsie ucinky ako podaktore lieky co su na trhu na akne ako ten spominany Roacuttane... 😉
Potom, prosim, napiste, aku ste mali skusenost. Velmi ma to zaujima, ci to kazdemu pomaha v takej miere ako mne 🙂

ojedinelydruh
7. apr 2014

ahojte baby🙂 pozerám, že diskusia je staršia..pasteleria, ešte stále používaš dermaroller? aké sú vysledky? dnes som si aj ja zakúpila dermaroller, sama som zvedavá, aké to bude mať účinky. Mám 25 rokov a bojujem s akné posledných 5 rokov..bola som u 3 kožných lekárov a každý jeden mi odporúčal niečo iné a hlavne na antb. báze - krémy, vodičky a lieky! nič z toho mi žiaľ nepomohlo. Liek Roacuttane neodporúčam užívať ani ja( nadmerné vysušovanie), ani HAK, (možno niekomu pomáha, ale ja som mala z nej trombózu a na pleť mi tiež nepomáhala) Vyskúšala som stredný greenpeel, je to fajn, výsledky sú viditeľne, ale potrebovala by som viac peelingov pri mojom stave pleti..akné mám už od 13 rokov, čiže aj jazvičky sú viditeľne..čo sa týka tých vitaminov, plne s tebou súhlasím! 🙂 tiež používam vitamín A, a som maximálne spokojná!! každý mesiac chodím ku kozmetičke na čistenie pleti, a pleť je úplne iná, lepšia a krajšia ako pri užívaní Zinerytu, Skinorenu, vysušovacích vodičiek z lekárne, mastí a pod..ako make up používam Blemish Balm od Dr. Schrammeka, veľa nezakryje síce,leskne sa🙂 ale je antibakteriálny, protizápalový a na všetky typy pleti..tiež sa mi pleť zlepšila, nerobia sa mi už pokožné bolavé vyrážky, s ktorých ostávaju fľaky a veľa robí aj strava a pitný režim! Ja som spokojná, už len tie jazvy ma trápia:((

protektinka
8. apr 2014

Ahoj, ojedinelydruh! 🙂
Skús si na jazvy objednať krém Drema E scar gel zo stránky www.iherb.com
Mnohí zákazníci ho tam chvália do nebies.
A navyše ak zadáš kód DHG359, získaš pri prvom nákupe zľavu 5 dolárov.
Ja som z tade už objednávla a bola som veľmi spokojná.
Doprava na Slovensko stojí iba 4 doláre a ak nevieš po anglicky, drž sa postupu, ktorý je prehľadne rozpísaný na slovenskej stránke www.tvoje-zdravie.eu.
Ja sa ho tiež pridržiavam. 😉

ojedinelydruh
8. apr 2014

@protektinka ahoj🙂 ďakujem za radu!🙂 už som počula o tom kreme, jedna známa ho používa a je s niím veľmi spokojná..len neviem, či by mi zabral, jazvičky mám hlbšie :( malé ale veľa. Beriem na vedomie,vďaka! 🙂 🙂

evitka83
8. apr 2014

Ja som mala problemy s pletou cely zivot a tiez mam 30. Vacsinou za to mohli gynekologicke hormony, ale okrem pleti som mala problemy aj s menstruacnym cyklom. Problemy s pletou su vzdy len sekundarnym prejavom nejakeho skryteho prvotneho problemu. Cize bezohladu aku masticku si date, kym neobjavite prvotny problem, vzdy sa to vrati. To je moja osobna skusenost a vzdy ked som googlila nejake diskusie, ako si s tym kocky poradili, vzdy to bolo o tom istom...z dlhodobeho hladiska nijak :(
Gynekolog mi predpisal duphaston. Su to hormony, ale nie HAK. Prve vysledky som videla asi po 2 tyzdnoch. Po cca mesiaci som mala pleť ako bábika. Je to niekolko mesacna kura, ale vysledok stal za to. Len si treba davat pozor, pretoze okrem upravy cyklu sa to pouziva aj na podporu otehotnenia. Takze okrem peknej pleti, ktoru uz mam, mi pribudne v lete aj maly batoztek do kocika 😀

nellynka75
10. apr 2014

ahojte chcela som sa opytať, či vám to pomohlo pri striách, a kde sa to da zohnat, okrem internetových strankach...dakujem za odpoveď

karmenkarmen
6. máj 2014

ahojte baby mne dnes prisiel

karmenkarmen
6. máj 2014

@nellynka75 ahoj mne dnes prisiel a tiez ho idem vyuzivat na odstranenie strii...prosces by mal trvat 6 tyzdnov aby bol viditelny vysledok tak som zvedava...ale inak je to dost bolestivyy proces pretoze ak chces aby ti ucinkoval krem ktory si aplikujes musi pokozka poranena derarollerom...tym vlastne vsetky aktivne latky prenikaju po pod kozu kde narasta nova....no som zvedava ci to vydrzim pretoze nemam ziadny anesteticky krem ktory by mi dalnu oblast umrtvil..

nellynka75
8. máj 2014

@karmenkarmen ahoj jasom si ho zatial nekupila pretoze v tom troska nevyznam .. Neviem akepripravky popri tom pouzit pretoze som citala a rast je take napisane raz tak. Ake ty pouzivas pripravky?a kde si ho kupila? A kolko milimetrovy? Vdaka za odpovede🙂

milota164
31. máj 2014

na strie je super krem proti striam od bepanthenu, najlepsie je ho pouzivat ako prevenciu.

sailinka
23. feb 2015

Ja som si objednala dermaroller zo stranky w.derma-roller.sk velkost 1mm na tvar aj telo. Zatial som ho pouzila iba raz. Len som si poriadne vycistila plet a na sucho som to prerolovala. Hore dole je ako 2x rolovanie a to som urobila 8x doporucenymi smermi. Najviac to bolelo na cele. Celo sa mi uz 3 den mierne supe. Na spankoch mam asi milimeter hlboke jazvycky. Rok som pouzivala glycol peeling 30 a 50% , co mi zjednotilo farbu pleti a trochu vylepsilo stav jaziev. Uz som si chcela objednat z Anglicka 70% peeling, ale pre zmenu, som siahla po dermaroller. Po rolovani som pouzila zmes olivoveho oleja a kokosoveho oleja plus som si vytlacila tobolku s vitaminom A. Na noc si davam olej a rano pod makeup detsky krem od weledy

sailinka
29. mar 2015

Po styroch pouzitiach dermaroller nevidim ziadne vysledky. Lepsi je ten glycol peeling 50%

daduska132
30. mar 2015

ahojte baby ja používam LED Derma roller ( http://www.dixo.sk/led-derma-roller/) na strie asi dva týždne a po druhom ošetrení som videla ako sa pomaly zjemňujú a teraz sa to nejak zastavilo... akú dĺžku používate? ja som mala len 0,50 lebo som sa na začiatok bála viac keďže mám strie na rukách 😒 😒 ale uvažujem nad tým, že asi by som mala predĺžiť ihličky. čo si myslíte?

sailinka
31. mar 2015

na telo by mali ist dlhsie ihly. Aspon , co som ja citala, tak od 1mm dlhsie. Ja to pouzivam aj na tvar. Na telo by som dala aj 1,5mm

daduska132
28. apr 2015

@sailinka tak ale záleží aj od toho kam ... lebo ak je to zadok alebo stehná tak tam v pohode ale si pozri akú tenkú máš kožu na ruke v hornej časti smerom k telu =D neviem ako sa tá časť volá a nechce sa mi to googliť 😀

sailinka
29. apr 2015

@daduska132 tak strie na tenkej pokozke, to by som asi nedala, to boliii. Mne uz vrasky miznu, ale jazvy su odolnejsie 😖

daduska132
9. máj 2015

...no možno bolí s veľkými ihličkami =)))) mňa to nebolelo =D tak asi som nakoniec zvolila správne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

siska2027
16. sep 2015

@sailinka a odkial objednavas ten glycol peeling? dakujem 🙂

zlaticaadam
28. sep 2020

Dobrý deň chcem sa opitát môžem na tvár použiť Derma roller MRS 540 0,03 mm dakujem

marika6510
30. máj 2023

Je to blbosť a ešte to aj ničí pleť. Vyskúšala som to a nikdy viac. Mám taký dojem, že to musia odporúčať baby ktoré sú za to platené.

mata1278
2. nov 2023

@pasteleria dobrý deň chcem sa opýtať aké presne vitamíny na akné ste užívala