Depresie z tejto situácie

lucia851
6. feb 2021

Ahoj mate niekto zhoršené depresie z tejto situácie co sa tu už na Slovensku deje? Myslím tým všetky tie zákazy a ta korona a naša otrasná vláda

pininka1
6. feb 2021

Ja som doteraz ziadne problemy tohto druhu nemala,ale minuly tyzden uz prislo aj na mna. Som neskutocne frustrovana z toho vsetkeho, videla som jedine svetielko na konci tunela a aj to nakoniec zhaslo. Mam toho vsetkeho dost

lucka_ke
6. feb 2021

treba si uvedomiť, že to nie je na Slovensku, ale na celom svete, niekde je to oveľa horšie ako u nás

kvetinka75
6. feb 2021

U mna sa toho vela nezmenilo. Dokola tak ako pred tym. Praca domacnost skola. Tym ze studujem externe mam toho dost a nestiham sa venovat inemu. Ja uz politiku nesledujem. V nicom sa neobmedzujem. Ked chcem ist von idem. V podstate si robit to co pred tym.

nnnuuunnn
6. feb 2021

ano uz to dolieha aj na mna a to som introvert

lucia851
autor
6. feb 2021

Ja aj beriem antidepresiva ale taka som frustrovana, unavená, ešte som aj po prekonaní covidu

meluela
6. feb 2021

@lucia851 za koronu nikto nemoze, zakazy su v momentalnej situacii nevyhnutne, akurat by to mohlo byt normalne odkomunikovane, ako napr. v Nemecku, bez toho chaosu a neisoty. A ano, je to narocne na psychiku pre vsetkych, i ked nie kazdeho to zasiahlo rovnako .. ludia ktorych prijem je ohrozeny, stari ludia ktori nemozu vidiet rodinu a mladi ludia ktori by sa teraz mali zabavat a zoznamovat su na tom podstatne horsie nez treba kompletna rodina, co je spolu doma s malym dietatom a mala by v podstate nie velmi odlisny zivot kebyze korona nie je.

tina4931
6. feb 2021

@lucka_ke žiješ na celom svete, že VIEŠ? Tak sa k tomu nevyjadruj.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina4931
6. feb 2021

@beata_k super hodnoverne info z netu...... Hm. Naivita ako hrom

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina4931
6. feb 2021

@beata_k 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ivangeline
6. feb 2021

Áno, nemám, kde s deťmi ísť, vonku zima, nemám sa s kým stretnúť.. mávam depresiu cez jesen a zimu ale toto je veľa. 😫 Už nie som sama, aby som si ľahla do postele, keď je najhoršie...a väčšina veci, ktoré mi pomáhajú predchádzať zlýmj stavom, je nemožné robiť..

malva123
6. feb 2021

@lucia851 tusim to ani nie je o tebe...ani o tvojom nazore ze otrasna vlada...
Ta zlodejska predtym bola super co?

lucia851
autor
6. feb 2021

@ivangeline aj ja mávam depresie cez jeseň a zimu ale toto už je na mna tiež vela

malva123
6. feb 2021

@ivangeline to nemyslis vazne....ja chodim do prace,kvoli kolegom ktori su na pandemickej ocr sa nezastavim...padam na nos od unavy....a ? vy tu placete preco? z nudy?

malva123
6. feb 2021

@tina4931 ano,je to na celom svete...ty to asi ako jedina nevies..cim to asi bude?

tina4931
6. feb 2021

@malva123 nehovor😂

lucia851
autor
6. feb 2021

@malva123 mi tu neplaceme z nudy, keby som mohla chodiť do práce tak chodím. Ale hold smola mam zdravotné problémy

abbey1
6. feb 2021

@lucka_ke A niekde aj oveľa oveľa lepšie.

lucia851
autor
6. feb 2021

@malva123 ty si asi padla na hlavu keď súhlasíš vo všetkom s Matovicom. Je to jeden odpad

malva123
6. feb 2021

@lucia851 aha...hold...je v preklade sláva...tak super ze si doma...a nadavas na otrasnu vladu...i ked ty nerobis nic...

malva123
6. feb 2021

@lucia851 a ty si z hlohovca,tak sa nedibim...vas prumator je uz vlatne v strane hlas...nie si ty jeho?

malva123
6. feb 2021

@lucia851 ja som zdrava...ty si chora....mozno ako pises

malva123
6. feb 2021

@tina4931 nehovorim....staci vystrcit nos do sveta

kvetinka75
6. feb 2021

@lucia851 mam dceru ktlra ma vazne zdravotne problemy od 11 rokov. Viac je doma ako medzi ludmi. A nasla sinsposob ako fungovat, pretoze.musi. vyplakavanie a stazovanie jej nepomoze. U nej sa v podstate nic nezmenilo. Korona nekorona ona je stale niecim.obmedzovana. neviem ake vazne mas problemy ale clovek by niekedy miesto stazovania sa mal.hladat sposob ako fungovat a.nie sa stazovat. Aj tak si nepomozeme. Myslis ze zrazu zmizne virus alebo ze.nastane nejaka.zmena? Nie. Vacsinou vyplakavaju ludia ktori mozu vsetko a nevedia sa.prisposobit situacii - toto je myslene vseobecne

stefi_k
6. feb 2021

Tak ja žijem v jednon štate a pracujem v druhom a mam kolegov z dalšich 2 štatov a možem vas ukludnit je to všade na prd. Všade su obmedzenia, chori a všetkym to lezie na nervy. Aj v inych krajinach robia rozhodnutia zo dna na den a potom ich menia na toto nema slovensko patent, je to proste taka doba. Ja sa na to pozeram inak s dcerou sme zdrave, mam robotu ktora nas dobre uživy a mame viac času, nikam sa neponahlame, mame čas sa venovat veciam, ktore by sme inak nikdy nerobily, viac sme spolu, viac sa rozpravame. Vela ludi sa len ženie a ani si nevychutnaju život. Najvačši problem je, že asi nemaš žiadne ciele a povinnosti.

thewitch
6. feb 2021

Áno rozčuľovala som sa dennodenne - na Fb, na chrome mi vyskakovali články, ešte aj memes ma rozčuľovali. Tak som teraz len tu na MK a na instagrame a postujem moje diela 😀 ani telku nepozerám zbytočne si robím vrásky na čele keď sa zlostim

kvetinka75
6. feb 2021

@lucia851 a ty si myslis ze je tam.niekto kto by to vyriesil a.riadil lepsie? Ved nikto neprisiel so ziadnym navrhom. Vsetci len kritizuju a tapaju.

lucia851
autor
6. feb 2021

Radšej budem voliť Pelegriniho alebo Fica, než by tu mal byt ten somár Matovic s Krajcim

jana_eyre_2
6. feb 2021

Ja som frustrovaná hlavne z toho ako hrozne chaoticky komunikuje a rozhoduje vláda, naozaj ma to strasne rozčuľuje a ešte viac ak tieto chaosy niekto obhajuje.. to čo predvádzajú je strašná hanba.. vyhodené vakcíny, školy zatvárajú keď sú čísla malé a otvárajú keď sú brutál vysoké, premiér vypisuje na FB, žiaden predstaviteľ vlády nedodržuje nariadenia a obviňujú obyčajných ľudí čo sedia doma že za všetko mozu atď, atď, atď, atď.. depresia sa mi zhoršuje každu, kazducku zimu.. ale táto je podčiarknuta tým čo všetko sa okolo nás deje a koľko ľudí zomiera a leží vo vážnom stave a stále sa nájde niekto kto povie že to nie je pravda..