Depresia z malých pŕs po schudnutí

milka456
19. feb 2021

Ahojte mám 29 rokov a 60 kg ale pred dvoma rokmi som važila 70kg moje telo sa mi nepáčilo mala som veľké brucho ako v piatom mesiaci tehotenstva držala som všelijaké diéty chodila som do fitka píla som čaje skúsila som všetko možné až sa nám s manželom naskitla možnosť sa osamostatniť a odsťahovali sme sa do do prenájmu a vtedy som prestala riešiť váhu a za rok som schudla 10 kíl bez diét a pritom jem sladké každý deň naozaj si doprajem ale s tím chudnutím sa mi zmenšili aj prsia mám ich veľmi maličké také mini prsička mám z toho depresiu nemôžem si dovoliť ani vistrih sú miniatúrne predtým bolí krásne plné cítim sa ako 12 ročná ktorej práve začali rásť hanbím sa pred manželom môžete mi
poradiťť či existuje niečo existu na pŕs ? Ďakujem a

pribinak
19. feb 2021

Off topic, ale tebe sa pokazil kláves “Y” ? Lebo toľko hrúbok som tu už dlho nevidela

Tak máš viac možnosti: priber, dobrá push up podprsenka, alebo silikóny

meluela
19. feb 2021

@milka456 je tu taka skupina o silikonoch. Precitaj si, u tam aj foto a pribehy. Mozno ta to nadchne, mozno ta to odradi. Inak sa len s tym zmierit ze si krasna taka aka si.

milka456
autor
19. feb 2021

@pribinak vážne chceš teraz riešiť Y?

milka456
autor
19. feb 2021

@meluela ahoj nemáš link na tú skupínu ?alebo ako ju mám vyhľadať

teleskop
19. feb 2021

@pribinak úbohé a smutne

mariannali
19. feb 2021

Ja som tiež potrebovala schudnúť, lebo mi ostalo brucho po pôrode, aj väčší zadok a stehná, aj sa mi podarilo schudnúť zo 62 kg na 57 kg, ale schudla som aj tam, kde som nechcela, čiže na prsiach, vždy som mala malé prsia, ale teraz sú už extra malinké, ale chcem posilovať hornú časť tela, aby som nabrala aspoň nejaké svaly, lebo vyzerám jak z koncentráku,.....kúpim si nejakú dobrú push-upku a hotovo.

pribinak
19. feb 2021

@teleskop myslíš?

milka456
autor
19. feb 2021

@mariannali aj ja si kúpim tu push-up ale tá intimita keď sa ide na "vec"😀 vtedy mi je trápne a preto sa snažím hornú časť nie vyzliekať ale manželovi to vadí vraj robím problém tam kde nie je že mu to vôbec nevadí

milka456
autor
19. feb 2021

Zmenšili sa mi asi o tri čísla

meluela
19. feb 2021

@milka456 ked tvoj manzel hovori ze mu to nevadi, tak mu to nevadi. To je super sprava. Nie vsetci chlapi maju fetis na prsia, mnohym sa pacia celkove krivky, zadok, stehna .. a ked ste dlhsie spolu tak uz len to ze ta velmi lubi spravi to, ze ta vidi nadhernu. Takze by si mala asi fakt popracovat na tom sebavedomi aby si si nevyrobila zbytocne problem vo vztahu. Mozno aj zvazit par nezavaznych sedeni so psychologickou, aby si ziskala trosku nadhlad nad tym? Mne ta skupina velmi pomohla to tam popozerat, zistit ze obcas to nevyjde, vyzera to hrozne, zle sa to hoji, treba spat na chrbte neviem ako dlho atd. Ono to aj dost stoji a je to riziko podstupovat zbytocne zakrok v narkoze .. to by som este aj prezila - co ma najviac odradza je ze (1) cast chlapov ma voci silikonom vyslovene odpor (2) moze sa stat, ze bradavky ostanu necitlive .. co by mi teda velmi chybalo (3) asi by som mala problem zniest cudzie telesa v tele bez moznosti ich odlozit, to ma dost desi. Ale je to kazdeho rozhodnutie a urcite su stavy ked je ta operacia dobrym riesenim. Link na skupinu: https://www.modrykonik.sk/group/2363/

meluela
19. feb 2021

@milka456 jaj a este nie vzdy sa daju implantaty vkladat z rezu pod prsiami alebo pazuchami, ale odrezu cely dvorec bradavky dokola a rez smerom dolu cez cely prsnik .. dvorec potom naspat prisiju .. brr 😨

konikkon
19. feb 2021

@milka456 ty budeš jedna z tých žien s nízkym sebavedomím, čo sú večne nespokojné. Keď žena chudne, zvyčajne schudne z pŕs ako prvé. To si vedela pred chudnutim, alebo nie? Ak manžel hovorí, že všetko je ok a hľadáš problém tam, kde nie je, ver mu. Ozaj hľadáš. Popracuj na svojom sebavedomí a seba láske. Ak su malé prsia pre teba takou traumou, môžeš bud naspäť pribrať alebo si dat urobiť silikóny. Nejakým posilovanim toho moc nevykuzlis. Si pozri na instagrame všetky tie fitnessky, všetky top postavy ale väčšina z nich si prsia musela dať spraviť. Ja by som však na tvojom mieste ani nepribrala ani si nedala robiť prsia, skôr by som niečo robila s tou depresiou. Užívaj si, že si chudá a nemáš brucho ako v 5. mesiaci a kašli na prsia.

misha666
19. feb 2021

@milka456 tak manzel ti povie, ze hladas problem tam kde nie je a ty si ides furt svoje... ty mas problem skor v hlave... proste si to tam zrovnaj a normalne sa vyzlec pred chlapom, kym si nenajde inu co sa za svoje prsia nehanbi... prve sa chudnu prsia to je uplne bezne a normalne... pokial mas s tym taky velky problem daj si spravit silikony a budes spokojna... alebo sa zacni mat rada taka aka si a usetris 3litre 🙂

asia83
19. feb 2021

@pribinak Našla som tri...býva tu toho omnoho viac. Fakt ste odveci, nehnevajte sa. Či závisť nad schudnutím autorky? 🤔

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka456
autor
19. feb 2021

Niektoré z vás si možno ani neuvedomujete ako vaše povzbudivé slová pomohli mne alebo iným ženám cením si vaše radí, a viete čo? Hneď sa cítim lepšie a páni @pribinak radim aby na ľudí tak neútočila sú horšie vecí ako gramatika.
Všetkým vám ďakujem a prajem pekný večer

lubiss
19. feb 2021

prsia su prve co ide pri chudnuti no bohuzial..bud budes chuda s malymi prsiami alebo jedine zakrok..ja by som sa ale nanho z vysoka vykaslala uz len koli hrozbe BII...

evica01
19. feb 2021

Co by za to druhe dali mat male prsia.