Depresia, hlasy a ataky

21. jan 2024

Dobry den. Liecim sa na depresiu tazku, pred pol rokom sa pridruzili hlasy a vypadky pamäte. Dnes sa mi stala taka vec ze ma rozbolela noha chrbat a bok. Lahla som si zrazu si moj mozog vytvarat rozne scenare ze uz zomieram. Zacala sa mi motat krutit hlava zalial ma teply "pot" na cele a zle sa mi dychalo. A hlava ma provokovala ze uz zomieram ze uz to prichadza proste mi bolo velmi velmi zle. V noci mi zas bolo tazko na srdci no ked som sa otocila na druhu stranu preslo to a zaspala som. Bojim sa ze to bol nejaky panicky atak a velmi sa bojim ze sa mi spustilo zas nieco dalsie 😕😔

veronika33
21. jan 2024

určite choď k lekárovi

autor
21. jan 2024

@veronika33 k akemu ? Ku psychiatricke chodim

3009
21. jan 2024

Tak choď znova k psychiatričke a povedz jej o týchto problémoch. Možno treba zmeniť liečbu, lebo toto nemusí byť prejav depresie.

autor
21. jan 2024

@3009 teraz vo stvrtok som bola u novej a zacala mi menit lieky

veronika33
21. jan 2024

možno by bola vhodná aj hospitalizácia, rýchlejšie ťa nastavia na lieky, prípadne ináč pomôžu

autor
21. jan 2024

@veronika33 no pomozu zas elektrosoky a nabombuju mi milion liekov... Ako moja predosla psychiatricka pol roka som sa stazovala na hlasy a povedala ze to z unavy tak som ju zmenila a teraz tato nova je super vypocula ma a zmenila mi vhodne liecbu akurat neviem co to bolo dnes ta panika hrozna 😕

veronika2021
21. jan 2024

Odhliadnuc od doktora a liekov na depresiu a spol urcite zmen zivotospravu,kedz zdravo,pripravuj si jedlo z cerstvych potravin,pi probitika,skus vyradit mliecne vyrobky,stav creva ti pomoze zmenit stav hlavy a mozno ti to v nemalej miere prispeje k celkovemu zlepseniu.Vzdy ked sa budes citit akp tak lepsie,chod na prechadzku,do prirody medzi stromy,k rieke,jazeru….odloz telefon a hlavne!Maj sa rada!