Depresia a úzkosť nereagujúca na liečbu

palculienka40
4. júl 2022

Stalo sa niekomu, ze lieky nepomahali na depresiu ani na uzkost? Ak ano ako to riesite. Psychoterapia neuspesna.

bebemonika
4. júl 2022

@palculienka40 Pripnem sa.

zobaka
7. júl 2022

Ahoj, no skusanie liekov, aj ked je to otravne co a v akych davkach beries?

palculienka40
autor
8. júl 2022

@zobaka Kvoli alegriam, a inym diagnozam mam lieky obmedze. Na vela som mala neziaduce ucinky. Uz som zufala, ze sa mi nepolepsi.

julka828
8. júl 2022

@palculienka40 mne nie je dobre uz dva roky najhorsie stavy nastastie pominuli no stale to ani zdaleka nie je v poriadku :( beriem uz najvyssie mozne davky psychiatricka vravi ze uz mi nevie dat ine lieky ze tieto su najucinnejsie

palculienka40
autor
8. júl 2022

@julka828 mne zase nema ake lieky dat. Ja som zle rok a pol. A uz som z toho zufala. Ked je najhorsie tak davam diazepam ale to nie je riesenie.

palculienka40
autor
8. júl 2022

@julka828 este na radu psychiatra uzivam rozchodnicu ruzovu.

julka828
8. júl 2022

@palculienka40 verim ti hrozne tazko sa tqkto zije a funguje

palculienka40
autor
8. júl 2022

@julka828 ja to volam prezivanie, doktori nepomahaju, lieky nepomahaju premoct sa neda ... hm len to co je najnutnejsie

julka828
8. júl 2022

@palculienka40 ja tiez tak len prezivam doslova prezivam kazdy den je trqpenie a boj

palculienka40
autor
8. júl 2022

@julka828 a ako z toho von neviem, kvoli rodine.

palculienka40
autor
8. júl 2022

@julka828 ale aj sebe takto je to zivot o nicom

kim2028
16. sep 2022

Ahoj, ako to vyzerá autorka s tebou teraz? Veľmi rád by som tu dal, že bude to dobre, ale asi ani nie. Niečo podobné zažívam a je to ako boj s veternými mlynmi. Ja mám schizofréniu a pri nej sú depresie, ako aj úzkosti bežné. Lieky nie sú na to ani. Treba skúsiť si robiť nejaký denný program a tak. Nevadí, že 1000x zlyháš, ale ide o to sa pokúsiť o to... Ja zlyhávam sám veľa, ale snažím sa. Robím hlavne činností, ktoré mám rád, ale ťažko sa robí niečo bez dlhodobých emócii. Ja nie som robot...