Deformácia žlčníka plus blato

zuzanaturska
21. jan 2017

Ahoj viete mi poradiť? Po roku a pol bolesti a behania po lekároch v anglickú s nulovým výsledkom mi nasli na sone už tu doma deformovaný žlčník s blatom , môj obvodný povedal že je zbytočné s tým dačo robiť kým viem vydržať že mam bolesti vlastne stále akurát po jedle je to hrozné a je jedno čo zjem.... okrem toho sona mi neurobil žiadne iné testy ani ma nikam ďalej neposunul, že si mám otestovať čo mi škodí a nejesť to.... Ja už nejem skoro nič ale takto sa nedá stále byt. Vopred ďakujem za rady.

celasapremenim
21. jan 2017

testy na parazity v brne, zaplatit si to, potom riesit tie co mas a od energy preparaty rastlinne, kvapky, na tento trakt urcene, tiez biorezonancia ...zeleny jacmen, chlorela, zlcnikova dieta ale s rozumom este aj z toho vyberat, co jest, ale tie parazity ako alfa omega
ja teda neviem, co je tvoja bezna strava, ale toto sa nestane zo dna na den, to je dlho kopany hrob priborom, ziadny detox pravidelny, zrejme ani sport
lekari ti nepomozu

lailaveve
22. jan 2017

@celasapremenim prosim vas kde presne v brne sa daju urobit tie terty na parazity a aka je suma?mate s tym osobnu skusenost?dakujem