Deformácia žlčníka

lesnajahodka
28. apr 2024

Ahojte. Zaujíma ma či nenájdem niekoho s podobným problémom .Po viac ako roku bolesti brucha,gastre a liekoch ktoré nezaberajú, som bola na sone brucha a jediné čo našli, bol jemne deformovaný žlčník. Bolo to v piatok, zajtra sa s tým chystám s papierom k obvodnej avšak zaujíma ma či niekto taký nález mal a ako sa to riešilo ďalej. Fakt už neviem čo robiť, boli ma to skoro po všetkom a jedina zachrana a objav posledných dní je buscopan. Snáď mi dá niekto nádej, že sa to dá vyriešiť 😣

Vďaka

doriiis
28. apr 2024

A prečo si ho nedáš vyoperovať?

lesnajahodka
autor
28. apr 2024

@doriiis no zatiaľ som nevedela čo má vlastné boli, gastro (hadicka) bol ok, len vlastne v piatok sa tam niečo našlo. Dr na sone to nekomentoval, bolo to tam ako na páse, spravil zq 5 min sono a už som aj šla. Takže zatiaľ som to s nikým nekonzultovala. A mám 27rokov, hádam by mi mohol ešte chvíľu poslúžiť

mamina7070
28. apr 2024

jemne zdeformovany zlcnik bez vnutorneho nalezu ti operovat vobec nemusia

mas nadvahu ? dodrziavas dietu? krvne hodnoty mas ok?

deti95060810
28. apr 2024

bolesti brucha... nemáš intoleranciu?

taktotedanie
29. apr 2024

Mozes to mat odjakziva to vobec nemusi sposobovat bolesti a mozno ak by to robil iny lekar bral by to ako variant normy
Hladala by som pricinu aj niekde inde

petradobsova
29. apr 2024

@lesnajahodka ahoj ja mám zalomeny žlčník. Tiež som mala bolesti 3 mesiace už som bola zúfalá a zistili mi hento. Chodila som po infuskach,lieky hocičo nič nezaberalo. Až mi zistili zalomeny. To znamená dávať pozor na jedla čo zjem. Nemôžem hocičo keď som si zvykla jesť čo mám bolesti prešli. Môžem už aj trocha toho čo by som nemala ale musím vedieť kedy. Nie na lacno medzi jedlami atď. Treba potom skúšať. Tiež sa to neoperuje zatiaľ. Ale dá sa s tým naučiť žiť.