Deflagyn - skúsenosti

retaerika
25. nov 2016

ahojte,
má niekto skusenosti s produktom DeflaGyn?
hladala som na nete ale žiadne recenzie...je to dosť čudné...
dakujem.

martinamokosakova
29. mar 2017

@retaerika ahoj ja ho uzivam druhy mesiac ...mala som nerozhodne vysledky zo sterov.preco sa nan pytas?mata

vanessa000
8. apr 2017

@martinamokosakova ,aj ja ho užívam zatiaľ iba prvý týždeň ale vždy ráno mám po ňom taký slabo ružový výtok,je to normálne ? Aj ty si ho mala po ňom ?

martinamokosakova
8. apr 2017

Ano je to normalne beriem ho uz 3mesiac mam ho obcas .za mesiac idem na kontrolu tak napisem ci pomohol

vanessa000
8. apr 2017

@martinamokosakova ,Dakujem a budeme viacerí určite rady keď dáš vedieť či ti pomohol,keďže je to novinka a mnohé sa naň spoliehame a dúfame že pomôže .

hhrdza
10. apr 2017

Ahojte. Aj ja používam deflagyn (končím 1. krabičku.) Tiež som hladala nejaké recenzie, keďže som sa zlakla ružového výtoku. Ale ako čítam, nie som jediná a myslím si, že je to teda v norme. Ten výtok mi nepríde taký, že by v ňom bola krv..to by nebolo v poriadku, ale skôr mam pocit, že ten deflagyn reaguje na niečo v krčku, s čím nasledne zreaguje a zružovie. Pred deflagynom som uzivala tabletky indonal...nepomohli, čo som bola aj celkom prekvapená, keďže na ne boli celkom fajn recenzie. Dufam, ze deflagyn zaberie. Je tu este niekto po biopsii?

vanessa000
10. apr 2017

@hhrdza Áno aj mňa ukludnilo keď som čítala že nemám sama ten ružový výtok , ale ešte by ma zaujímalo ci sa pri používaní Deflagynu môžu používať kondómy či náhodou ich neporuší nejakou zložkou...Ak mi viete poradiť budem vďačná ,lebo doktor vravel že pohlavný styk počas používania môže byť v pohode len či narážal aj nato neviem .

hhrdza
11. apr 2017

vanessa000 no toto ja netuším. Snáď niekto bude vedieť...my nepoužívame ochranu. spoliehame sa na prerušovanú súlož. Ak sa niečo stane, nebudeme nešťastní...len dnes som si práve uvedomila, že mi nejako dlho neprišiel menzes. Tak ma ešte napadlo, že sa opýtam tu....aj Vám kvoli deflagyn nejako haproval/meškal? lebo po biopsii som ešte mala mz úplne v pohode..tak ako má byť. Neviem, či je to deflagynom..či môže mať nejaký vplyv.. zvyne mi prísť tak na 30ty až 33tí deň. Dnes je už 38mi a nič :D ako ste na tom baby vy, čo sa týka menzesu počas používania deflagynu?

adriana111222
11. apr 2017

Ahojte, ja teraz začínam od dneska brať Deflagyn, som zvedavá na účinky.

vanessa000
21. apr 2017

@hhrdza Tak ako si dopadla stým menzesom ,prišiel ti nakoniec ? ... Lebo aj mne meska menzes a deflagyn beriem prvy mesiac tak som Soňa teba spomenula keď si písala že ti mešká ,že či fakt to nebude aj tým deflagynom

vanessa000
21. apr 2017

A baby vy ste tiež mali cytoster 3 a robili vám testy na HPV vírus ?

hhrdza
22. apr 2017

Prišiel...ale az na 43de. som bola pri gyn. Ina povedala ze deflagynom to nemoze byť. Predpisala mi duphaston. Ten ma menzes vyvolať, alebo ak je žena tehotná, pomôcť udržať plod. Po 3dňoch od predpisania tabletiek sa mi spustil a trvá

hhrdza
22. apr 2017

A trva doteraz..uz 7dmi den. Ale uz je slabucky. Čiže dajaka horminalna porucha..ale prečo, to mi je zahadou. A ano..ja som mala HPV a III.

vanessa000
23. apr 2017

@hhrdza Ďakujem za odpoveď,aj mne vyšlo HPV 18 a 3 cyto a zrejme je to asi u žien častejšie než som si myslela,takto človek o tom ani nepočuje ,lebo verejne o tom nikto nerozpráva ,no aspoň tú človek číta že v tom není sám a že to býva aj u iných .A je fajn takto si poradiť a popýtať sa niekoho kto prežíva to isté.

hhrdza
23. apr 2017

och..18..je to svinstvo..a mám pocit, že sa to objavuje čoraz viac. Určite každej ženy sa to veľmi dotkne, ked si uvedomí čo jej hrozí. Ja som si kolkokrát aj poplakala. LEn v našom prípade je hlavne pozitívne myslieť. Veď to neznamená hneď rakovina...a ako sa cítiš? Menzes ešte stále mešká? nemáš pocit, že ťa pobolieva v podbrušku častejšie ako len počas ovulácii a mz? Lebo ja ten pocit mám. Na kontrolu ale mám isť aj tak až o dva mesiace. A s partnerom fungujete stále? ja som po biopsii samozrejme s nim mala pauzu 15dní..potom normálne. Najprv som nchcela vôbec :D..a potom že..ok, tak s kondómom..ale to vydržalo tak 1minutu. V podstate asi by to nemalo význam, keď už to hpv máme...

vanessa000
24. apr 2017

Tak aj ja mám ako píšeš častejšie bolesti v podbrušku ale to len také nepatrné nie výrazne sem tam a máš pravdu keďže aj tak to už máme obaja nemá zmysel koli tomuto sa chrániť kondómom ,my hlavne kvôli otehotneniu a aj preto že z toho vírusu máme obaja gén.bradavice tak kým sa nám nevyliecia inak aj doktor povedal že môžme fungovať naďalej normálne len sa snažiť obaja zvyšovať imunitu( čo ja sa snažím celý život a akosi žiadny efekt ) ..Mne biopsiu zatiaľ nerobil ,že ešte netreba a po užití Deflagynu mám kontrolu tak uvidíme...Ťa biopsia ťa bolela ?

vanessa000
24. apr 2017

A k tej 18 tke mi bolo doktorom povedané že je lepšia ako 16 že je menšie riziko rakoviny ,aj keď samozrejme nie je to dobré..Ty máš aký druh keď si písala že máš tiež hpv , ... A máš pravdu hlavne pozitívne myslieť ,ja som sa už naplakala dosť ,máme malého synčeka a ten má potrebuje mať usmiatu pri sebe , sme ľudia a po kompletnej pôjdu choroby ak nie po ľuďoch a vždy môže byť aj horšie ...

hhrdza
24. apr 2017

ano ano..aj ja len také nepatrné. My našťastie aspoň tie bradavice nemáme.. A partner bol tiež na nejakom vyšetrení? lebo môj nie....typickí chlap. (česť výnimkám) som mu povedala, že s ni nebudem spať, pokiaľ nebude chodievať tak pravidelne, ako ja ku gyn...ale je jasné, ako to vždy dopadne. Tiež sa snažím zvyšovať imunitu. beriem céčko, colostrum, indonal forte, pijem tibi vodný kefír, a stále nejaké čaje. Nedávno som si nazbierala a nasušila rebríček ( akurát pijem čaj) ..prestala som FAJČIŤ! ( z toho sa veľmi teším) Teraz mala sestra zápal prieduiek..a chytilo to aj mňa..ale len trochu. Dopujem sa stále ako sa len dá, len aby som neochorela..proste to HPV je svinstvo a dosť zaťažuje imunitu :-/ Ja si už presne nepamatám aký druh mám, ale viem že tm boli vylúčené 16, a 18. ale v podstate že tam bol ten hight risk. Ak ti budú robiť biopsiu, čo pevne verím a držím palce že nebudú musieť, tak sa aj tak nemáš čoho báť. Ja som blbosti čítala na internete a iba som sa zbtočne vyplašila. Znie to hrozne, v podstate odštikujú kúsky z krčka..ale ide o to, že kŕčok nie je tak citlivý orgán ako napr. koža. Vôôôbec to nebolelo. Bolo to trošku nepríjemné..možno to prirovnať k odberu steru na citológiu. Inak pohodička. 4x mi odštikol. Viac som bola zničená psychicky. Dala som si intimku, ktorú som po pár hod. vyhodila. A presne ako píšeš...aj horšie môže byť. Však keby bolo fakt moc zlé, tak robia rovno konizáciu. Teraz sme v tom štádiu, kedy sa to liečiť dá a lieči sa to. To je najdôležitejšie..a ešte synček..veď to je radosť 🙂 Ja ešte detičky nemám, ale teším sa

lenusy
4. máj 2017

Ahojte,začala by som asi tak že už 2 roky bojujem s genitálnymi bradavicami a vírusom HPV.
Z počiatku to vyzeralo asi tak, že mám len také malé bradavičky na začiatku pošvy...veľmi som sa toho zľakla, ale doktor ma uisťoval, že ak budem mať správnu životosprávu a budem si teda podporovať imunitu, že telo sa bude tomu brániť...no však môjmu telu sa nejak nechcelo a stále nechce, tak to prešlo do štádia takého, že sa mi objavila ranka na krčku maternice, doktor to vtedy nazval niečo ako biely epitel s krvavými škvrnami...po odobratí cytológie mi tam však nikdy nič nevychádzalo...no však doktorovi sa to nejako nezdalo a keby neni jeho tak teraz neviem kde som,.. z jeho uváženia a z dobrej vôle mi odobral vzorky , teda biopsiu.. zobral mi asi 4 vzorky od tiaľ, na výsledky som teda čakala mesiac alebo dva mesiace a samozrejme že mi z toho vyšlo cin 2 - cin 3 teda stredne ťažká až ťažká dysplázia...po tomto ma poslal inému doktorovi, o ktorom tvrdil že je to jeho kamarát a že je veľmi dobrý v tomto na Slovensku... tak som sa tam teda objednala,trvalo to ďalšie 2 mesiace, kým som tam vlastne aj šla.. no a tam mi doktor spravil vyšetrenia všetky dalsie, ako kolposkopiu, ktorá vlastne umožňuje podrobnejšie vyšetrenie krčka maternice... vtedy mi doktor povedal, že bezpodmienečne musím ist na operáciu.. no však po ďalšom vyšetrení mi povedal, že kedže som útlej postavy a krčkok mám malý, že by ešte počkal s operáciou lebo by to nemohlo dopadnúť dobre, to znamená že by som nemusela mať deti...tak a teraz sa dostávam k tomu Deflagynu,ktorý mi taktiež odporučil ako novinku na trhu..kúpila som si hned všetky 3 balenia, tak som veľmi zvedavá... samozrejme že okrem toho Deflagynu, beriem ešte dalsie lieky, pretože osobne si myslím, že fakt keď si tú imunitu neposilníme tak to proste neprejde!!!! Tak som bola u imunologa,ktorý mi spravil krvné testy a zistil teda že moja imunita je vlastne nulová a že nech sa nečudujem že moje telo sa takto chová a nevie sa brániť...Takže momentálne chodím ešte aj na Injekcie na imunitu, beriem lieky na imunitu plus vitamíny...Po dobratí týchto liekov by mi mala byť ešte k tomu pichnutá aj injekcia proti rakovine krčka maternice, pichajú sa vlastne 3 tie injekcie... tvrdli mi, že aj ked už mám HPV a teda sklon k rakovine, tá injekcia by ešte stále mohla zabrať..takže liečbu mám asi tak do konca Júla,som veľmi zvedavá na kontrolu u gynekológa, že či sa niečo zmenilo alebo je to nam istom.. Bola by som veľmi sklamaná, keby to nezaberie, kedže človek dáva do toho dosť veľa úsilia, neni to ľahké ani na psychiku a samozrejme neni to aj lacné!! Ale život je len jeden a preto sa musíme snažiť čo najviac a veriť že už konečne niečo zaberie... 🙂

hhrdza
4. máj 2017

@lenusy. Ojoj..tak ale snad teraz by to uz mohlo byť lepšie, ked si davaš doporiadku aj imunitu. Ja zrejme budem musieť tiež, pretože som nonstop chorá. Beriem Cčko, kolostrum..prestala som fajčiť, snazim sa zdravo tiež..a nič...a ked ti robili tu prvu cytologiu, platila si niečo? Lebo vraj su dva druhy..jedna, tú co nnepreplaca poisťovňa a je kvalitnejsia stojí kolo 25euro. Mne vdaka tej hned zistili to hnusne hpv. Bože...ale je to na nervy, keď sa človek musi strachovat o zdravie. Len fakt, v tomto treba pozitívne mysliet. Silno drzim palce. To zavadzanie deflagynu kazdy vecer je pre mna uz otravné...ale ak má pomôcť...

lenusy
5. máj 2017

@hhrdza za cytologiu som neplatila, nebola mi navrhnutá tá drahšia :D takže to si mala šťastie... dakujem aj ja tebe držím palce, som fakt zvedavá na ten Deflagyn aj ja lebo ako je to otrava každý večer a aj ten výtok taký ružový mám z toho každý deň, ale no nič nám iné neostáva len čakať na zázrak 🙂

vanessa000
6. máj 2017

@hhrdza Môj manžel je v tomto zase super v tom že nato nekasle ,chodí pravidelne na kožné s tými bradavice mi a pravidelne ich natiera ...A ďakujem za ukludnenie že ťa biopsia neboli lebo ozaj všade strašia a hádam aj ja že mi to nikdy nebudú musieť brat že ten deflagyn pomoze ...A tebe držím moc palcek aby si čím skôr to bábo mala lebo to je neskutočná zmena v živote ,dieťa je to najkrajšie a človek má naozajstný zmysel života 🙂

vanessa000
6. máj 2017

@lenusy Ahoj,prosím ťa a tie genitálne bradavice má aj tvoj partner ? Lebo aj ja aj môj muž sa ich už vyše roka snažíme zbaviť a nič aj keď odpadnú nárastu nové .. už sme chodili na dusík , mali sme wartwc crem aj aldaru a nič .. zmyzli ale opäť narástli .... Aj mne odporučil doktor očkovanie proti hpv aj napriek tomu že genitálne bradavice už mám a aj to hpv ...Ja ale osobne sa bojím vedľajších účinkov tých vakcín keďže na internete je viac negatív ohľadom tých vakcín ako pozitív a myslím že aj doktori z toho majú veľký zisk lebo tam kde som bola má veľmi silno doktor presviedčal aby som sa dala u neho že on má lacnejšie o niečo a že s tým sa zaoberá ...Prišlo mi to skôr biznis ... Ty si už presvedčená že sa ideš dať očkovať ? .

lenusy
7. máj 2017

@vanessa000 Ahoj, áno má ich aj môj partner,on to mal v takom stave, že tiež sa mu to stále objavovalo,jemu to normálne vyrezávali,každý mesiac chodil s tým, no a nakoniec mu jeden z doktorov navrhol obriezku... takže to podstúpil a zlepšilo sa to o dosť, momentálne ich tam má asi už len 2 malé bradavičky a samozrejme ako aj ja berie lieky na imunitu... s tou injekciou neviem tiež ani ja, mám už aj recept na nu vola sa Gardasil a predpísal ju aj mojmu priatelovi...

motorolka
19. máj 2017

Ahojte, bohuzial aj ja sa pridavam, ja uz mam druhy krat pozitivne HPV. Prvy krat pred cca 7-mimi rokmi, potom nic a teraz po porode mi robil gyndos ten lepsi ster a zas je to tam. Ako uprimne som to brala na lahku vahu, no ked citam vase prispevky, tak mam z toho strach. Odporucil mi ten DeltaGyn s tym, ze je to nieco nove a ucinok mi na 100% slubit nevedel, no ale ze je to nadej. Je to na mne. Snazim sa teraz po porode dat trochu do kopy aj s vahou a tak, tak dufam, ze to tiez pomoze.

vanessa000
2. jún 2017

@martinamokosakova Ahoj,prosím ťa bola si už na kontrole u gynekologicky ? ...len ma zaujíma či ten deflagyn naozaj pomáha a či si mala lepšie výsledky keďže si písala že dáš vedieť po kontrole a azda všetky čo ho berieme s veľkou nedočkavo stojí čakáme na tvoju správu 🙂

martinamokosakova
3. jún 2017

Ahoj isla som no nebol tam...pojdem asi o tyzden a potom cakam na vysledky ale viem ze jednej uzivatelke pomohol pisala mi spravu tak dufam ze dopadnem podobne.mata

vanessa000
7. jún 2017

@martinamokosakova Ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď a snáď sa ozveš keď tí prídu výsledky ,držím palce nech budú lepšie ako predchádzajúce ...ja idem za dva mesiace až na kontrolu tak som tiež zvedavá

martinamokosakova
14. júl 2017

Ahoj pisem ohladom vysledkov.je tam zlepsenie no uplne v poriadku nie su idem na dalsie vysetrenie na nejaky virus.tak drzim palce nech dopadnes lepsie.mata

vanessa000
16. júl 2017

@martinamokosakova Ďakujem veľmi pekne za odpoveď ,mne má na tie vírusy brat za mesiac ster to je ten za ktorý sa aj priplácať zrejme aj tebe ide ten istý brat ...a prosím ťa ešte by som sa ťa chcela opýtať ja beriem posledný týždeň ten deflagyn potom už končím a už dva dni mám z neho taký nie ružový ale hnedý dosť výtok s takými akoby zrazeninkami ,aj ty si to mala je to bežné ? ...ešte ma napadlo či to nemôže byť po pohlavnom.styku ak je ten krcok oslabený z toho Deflagynu(predsa to tam všetko vyziera ) ,že či aj ty si mala niečo podobné ..či je to ok a súvisy to z gélom alebo niečím inym

martinamokosakova
19. júl 2017

Ahoj ja som mala len ruzovy vytok ale neviem lebo v case ked som brala deflagyn som pohlavny styk nemala .co sa tyka steru rozhodla som sa ze mesiac pockam a nieco vyskusam skor ako mi ho zoberie.jedna kamaratka mi tu napisala rozne bylinky na pitie a sedave kupele a vitaminy.Spolu s deflagynom mala vyborne vysledky tak uvidim ci to aj mne zaberie.tak drzim palce a po vysledkoch napis...mata