Decolen - skúsenosti

pasteleria
13. júl 2013

Ahojte, ake mate skusenosti s tymto vitaminom na prsia? Maju vplyv aj na spevnenie, prip. na to co slubuju? Alebo nemaju ziaden ucinok? Dik za odpovede 🙂

sissy27
13. júl 2013

@pasteleria mno a keby to fungovalo, z čoho by tak dobre prosperovali všetky tie súkromné kliniky plastickej chirurgie? 😅 ak to trošku pomáha, tak len krátkodobo počas používania, a teda nestojí to korunu, že...
zázraky sa nedejú, je to z tej istej kategórie, ako zázračné tabletky na chudnutie a instantný rozum...

anikab83
13. júl 2013

@pasteleria ja som sa pýtala ženského na ten Decolen a povedal ,že to neni nič iné len marketingový ťah a je to totálna hovadina ,nech na takú somarinu nevyhadzujem zbytočne peniaze 😀

sense
13. júl 2013

neskusala som ale ani tomu neverim.....ako pise sissy , keby to malo nejaky ucinok nikto by neplatil drahe plastitky,

ucinkuje to zrejme ako tabletky na chutnutie cize ziadno

kokorunecka
13. júl 2013

Ono, keď je tvoj organizmus citlivý na aktívnu zložku, tak počas užívania môžeš zaznamenať zmeny.. Avšak, ak skončíš s užívaním a aktívna zložka sa postupne pekne z tela vyplaví, tak účinok je nulový a budeš presne tam, kde si začínala, okrem toho teda, že za to vyhodíš kopu peňazí. 🙂

nikusa9
13. júl 2013

u mna ani len najmensi naznak zmeny...zbytocne vyhodené peniaze a napchávanie sa kto vie čím...takže pre mna 0 bodov ☹ ved tak z niecoho musia zit...a zena ak nie je so sebou spokojná, skúsi aj nemožné a oni si len rúčky mydlia... 🙄

pasteleria
autor
13. júl 2013

@nikusa9
aspon keby troska spevneli. aj za male zlepsenie by mi to stalo, nechcem ist na plastiku, musi nieco existovat ☹

nikusa9
13. júl 2013

@pasteleria aj ja som do toho šla s nádejou..ale bohuzial...drzim palce, ak sa ti podari nieco najst, tak potom treba zalozit novu temu, urcite vela zien by sa potesilo.. 😉

acer11
13. júl 2013

@pasteleria nemusíííí 😀

tatko_bebe
13. júl 2013

mile zeny ziadne ftakoviny co kupite v lekarni Vam realne nepomozu, max Vam na chvilku spevnia prsniky ale to je tak vsetko aj to len vdaka fytoestrogenom kt. v tychto pripravkoch su. Nikdy by somna Vasom mieste nebral stav Vasich prs tak tragicky.. a ked Vam z toho fakt je tak biedne tak jedine plastika aale informujte sa aj na ine postupy ako su implantaty 😉