Dcérke zistili nizke hodnoty bielych krviniek.

vanini
11. mar 2020

Dobry den, dcerke 11 rocnej zistili nizky pocet bielych krviniek opakovane jej odobrali krv a cakame na vysledky. Strasne sa bojim.

vikinkamarkusko
11. mar 2020

@vanini aj moje 7mesacnej to zisitili pri poslednom pobyte v nemocnici boli sme tam uz 5krat mne povedali ze je to normalne lebo mala infekciu v tele tak neviem ci sa obavat dnes som sa pytala doktorky a tiez mi povedala ze je to normalne ked mala infekciu

deti95060810
11. mar 2020

ak je po chorobe alebo prechl. tak je to bežné...

babulina
11. mar 2020

@vanini ja som mala roky rokuc nizko biele krvinky, cca od 11rokov ako tvoja az do 24rokov. Dovodom bol gynekologicky problem, telo stale bojovalo.

antija
11. mar 2020

@deti95060810 a ak to nie je po chorobe a trva to cca 2-3 roky? neviete nieco poradit? ....u nas žiadna liečba, jedina rada od doktorov jedzte vitaminy + 2x rocne odber krvi na hematologii

erikavesela
12. mar 2020

@antija mojmu otcovi po chemo, ked mal nulove biele krvinky a nic mu nepomahalo, ani tie injekcie , co sa davaju po chemo, pomohol rakytnik...trvalo to par mesiacov, ale nastartoval ho...za pokus nic nedate

canany
12. mar 2020

Synovi zistili tiez nizky pocet bielych krviniek aj to nahodou, pediatricka mu brala krv, lebo som mu nahmatala uzliny na krku a nizke zelezo. Na hematologii spravili komplet rozbor aj na hepatitidu, mononukleozu a zistili, ze prekonal cmv virus a my sme ani nevedeli kedy a ako. Mal uzmlen protilatky. Predpokladam, ze to bolo pol roka dozadu od riesenia tych uzlin, mal jednodnovu horucku. Len problem s krvinkami ma stale a stale nas sleduju na hematologii, lebo v skolke kazdu chvilu nejake bacile nachyta, to by musel ist asi na polroka na mesiac, nech sa mu to pozdviha. Uz nas sleduju aj na sone slezinu a pecen. Riesime tupozrakost. Neviem ci to vsetko spolu suvisi, ale nebyva casto chory, len tie skolkarske bacile moraxela streptokoky...
Tak skuste si vypytat rozbor krvi aj na tie choroby, ak vam este nerobli.

vanini
autor
12. mar 2020

@canany dakujem dnes idem po vysledky a popytam sa

adelsa
27. jan 2022

@babulina dobry den citam vasu reakciu na biele krvinky. Viem ze je to dost stare ale zaujima ma to. Mne zistili nizky pocet bielich krviniek ale tiez mam gynekologicke problemy tak sa Vas chcem opytat ake ste mali vy gyn. Problemy a ci sa to upravilo. Dakujem