Dávkovanie Duphastonu po missed abort

elje
21. mar 2016

Ahojte..
Kolko tabletiek Duphastonu Vam lekar predpisal v pripade, ze ste predtym prekonali MA? Ja mam za sebou 2x MA. V prvom pripade som nebrala nic, druhykrat mi lekar predpisal Duphaston 1-0-1 kedze som uz predtym prekonala MA. Ale nepomohlo a skoncilo to rovnako. Teraz sa situacia opakuje, opat spinenie na zaciatku tehu. Pamatam sa, ze pri prvej dcere som brala Duphaston 3x denne a dceru som uspesne donosila. Preto ma to velmi laka zvysit davku na tie 3 tablety denne, aby to ucinkovalo.. Len mi nejde do hlavy, ze zena , ktora MA neprekonala ma brat 3 tablety, a ta ktora to ma uz bohuzial za sebou, tej odporucaju len dve tablety.. Chaos 😖
Dakujem za rady

mariana225
21. mar 2016

Ahoj, ja mam za sebou tiez 2xMA,v zaciatokoch,spinenie...Duphaston mi vobec nepomohol a brala som ho 3x1.Teraz som tehu v 23.tyzdni a picham si injekcie na riedenie krvi,mozno treba hladat pricinu preco dochadza k MA.Nejake vysetrenie na hematologii a tak...

elje
autor
21. mar 2016

@mariana225 Dakujem za odpoved. Hematologiu mam OK, stitnu zlazu tiez. Jedine co mi nasli je mierne zvyseny nadoblickovy hormon, ale ten s tym vraj nesuvisi..

mariana225
21. mar 2016

Tak potom len mysliet pozitivne,ze vsetko bude ok,vela stastia 😉