Dávali ste si robiť zubný implantát v zahraničí?

9. feb 2024

Baby co ste si davali robit zubne implantaty v zahranici (myslim europa nie kdesi na opacnom konci sveta z sk) viete mi poradit nejaku kliniku/zubara, ako ste spokojne?? Viete mi povedat zhruba cenu?? (ide iba o 1 zub 4hore)

koniarova
9. feb 2024

Pridám sa ti sem. Tiež ma to zaujíma. Ale za jeden zub sa ti to podľa mňa neoplatí,tam cestovať.

maca1984
9. feb 2024

Poradiť ti neviem,ale to sa podľa mňa kvôli jednému zubu neoplatí, cestovať dakam - neviem kam.
Kamoška si dávala zuby robiť v Egypte, horné má komplet implantáty, dolné má tie ( neviem ako sa to volá,obrúsili jej jej zuby a na to nasadili tie nové pekné zuby") a to stihla v rámci 10 dňovej dovolenky.

makica
9. feb 2024

Skus si pozriet "Francisti Dent", su aj na fb. Ordinacia sa nachadza v Srbsku, v slovenskej dedine, tak kominikacia prebieha v slovencine;) Vedia zabezpečit aj ubytovanie, maju dobre renenzie prave od ludi zo Slovenska. Implatat stoji okolo 500e. Ja potrebujem riesit tiez hornu 5 a v Bratislave mi povedali, ze mam pocitat s cenou 1500eur.

guudy
9. feb 2024

Ja len, ze nie je implantat ako implantat. Nizsia cena zvycajne znamena nizsiu kvalitu. Kvoli 1 zubu sa ti podla mna neoplati vycestovat.

koniarova
9. feb 2024

@guudy aj to je pravda. Kvalitatívne sú tam veru rozdiely.

maca1984
9. feb 2024

@guudy nemusí to vždy znamenať nižšiu kvalitu.
Dá sa predsa aj ten inplantát vybrať- kvalita (to dostala kamoška na výber.

Aj tu jedna z mk si dala zuby robiť, myslím že zirkónové korunky, v Turecku.
Ja mám napr.už zopár rokov zubára ukrajinca,teda
ich je viac tam, takže sú už kvázi ako"klinika".
A mám 3 implantáty robené u neho/nich..čaká ma očividne 4 tý 🙈 A véľmi zvažujem, že ten implantát si dám spraviť v rámci dovolenky v Egy.
Rovnaký materiál, technológia, len sumy sa kua líšia

koniarova
9. feb 2024

@maca1984 kam chodia prosím? Koľko je tam cena za jeden?

guudy
9. feb 2024

@maca1984 ved pisem, ze zvycajne…
Ja by som si v zahranici nedala robit implantat, akykolvek problem, dalsia letenka, hotel.
Ja som si dala implantaty u dr Babcana (Dently). Ano, je to jedna z tych drahsich klinik, ale mam zaruku kvality ;)

maca1984
9. feb 2024

@koniarova Egypt, kamoška o ktorej píšem tak nejaká zubná klinika v Hurghade.
Neviem presne kde, nemám skúsenosť, ale môžem skúsiť zistiť kde bola ona. Ona pred 5 rokmi platila implantát 400 €, plus tie ..neviem čo, korunky ?
Ja som sa na zuby -implantáty pýtala sama,boli mi odporučené dve miesta.
Nájdem, pošlem ti.
A tam vychádzal implantát 500 € cca na naše.
A mirka414 tu na mk, tá bola v Turecku
Ak to nezmazala, pozri

koniarova
9. feb 2024

@maca1984 to je super cena. Čo si robím cenové ponuky 1100-1670.

maca1984
9. feb 2024

@koniarova no ja mám 3 implantáty a každý bol 1300 cca 🙈

maca1984
9. feb 2024

@guudy veď ja som to nepísala v zlom
Jasné že nie je implantát ako implantát.
Ale...cenové rozdiely proste sú, a sakramentské.
A keď my chodíme do Egy, ja s tým problém nemám.
To si každý musí zvážiť sám.

lulu8491
9. feb 2024

Mňa by len zaujímalo, že keď sa niečo "pokazí", k akému zubárovi v tomto prípade pôjdeš? A tiež zubný implantát sa nerobí na počkanie. Je to dosť dlhý proces

mirage
9. feb 2024

Kolegyna bola v Madarsku, niekde hned za hranicami, asi Gyor.. Vravela, ze pristup, cena, vsetko neporovnatelne s nami.. Presne cenu neviem..

osky
9. feb 2024

Objavili sme kliniku v Madarsku.
Chodi tam vraj pol Europy
Chystame sa tam.
Nazov napisem neskor...mam to niekde poznacene

vevesh
9. feb 2024

@lulu8491 tak zalezi, co sa pokazi- mne vyratal moj zubar (nie na sk) jednu korunku a pokrytie vedlajsich zubov na minimalne 6000eur- tak za taku sumu mam v turecku ci irane niekolko takych pobytov, aj keby mi mali celu korunku vymienat na 3x s dovolenkou k tomu....🤨🤨🤨

autor
9. feb 2024

@osky mozem poprosit nazov tej kliniky? Jazyk mi nerobi problem angl a madarcinu ovladam na urovni materinskeho jazyka. Mne moj zubar vycislil korunku na 1600eur co pri vsetkej ucte k jeho perfekcionizmu mi pride dost sialene...

mirka414
10. feb 2024

Ja som bola v juni v Turecku ale dala som si robiť komplet 28 zirkonovych koruniek spokojnost 100% aj so zúbkami aj s cenou a klinikou v Turecku .

autor
10. feb 2024

@mirka414 waw tsk to mas ozaj krasne urobene. Mouem poprosit nazov kliniky pripadne meno zubara?? Bola si tam na 2x ci ako ti to robili?

osky
10. feb 2024

https://eurodent.hu/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQi...

Osobnu skusenost este nemam,ale muzov brat s celou rodinou tam jazdia z Rakuska.
Na tejto stranke sa da nastavit nemcina,anglictina,taliancina a francuzstina.

mirka414
12. feb 2024

A to bolo naozaj fotené krátko po nasadení keď som ešte mala bolest a pre herpes som nemohla poriadne ústa otvoriť 🙄 bola som na klinike len raz dokopy asi 3 dni zvyšok z 8 som bola na plaži 😊
Nech sa páči nápiš tomuto chalanovi je to Čech a pracuje na klinike pre pani zubarku nebudeš ľutovať .kludne sa pýtaj na všetko on trpezlivo odpovie : https://www.instagram.com/millionaire_smile_tur...
Ja som zo zúbkami naozaj spokojna

lady6161
8. sep 2024

@osky dobry den..Boli ste tam uz ? Viete mi prisim napisat nazov tej kliniky ?

osky
8. sep 2024

@lady6161 ahoj.
Ano.zatial implantat nemame,riesime mensie veci,ale aj k tomu dojde.
Zatial velka spokojnost,naozaj.
Hore som dala link na Eurodent,tam si to pozri.