Cytológia a liečba

lucii27
9. feb 2014

Dobry vecer, potrebujem poradit. Mam cytologiu na 3 cakam na vysledky HvP virusu budu tak za dva tyzdne. Citala som si rozne clanky ohladom cytologie. Moja otazka: ma prosim vas niekto skusenot s prirodnou liecbou cytologie , baral niekto z vas lieky na imunitu a casom sa cytologia upravila, pripadne bral niekto z vas zeleny jacmen a chlorellu a pomoholi???? Dakujem velmi pekne za kazdu odpoved 🙂 😉

111fdw
9. feb 2014

ja somtehotna v 5tizdny a bola som na pohotovosti a povedali mi ze nemam pekny krcok ze mam ist na citologiu tak sa bbojim

anah88
10. feb 2014

@lucii27 ahoj...rada si prečítam aj iné názory, tiež ma to zaujíma...aj ja som mala cytológiu 3 a k tomu potvrdený HPV...najskôr som mala len nejaké zmeny,ale asi za rok som sa dopracovala k tej cytológii 3, tak som podstúpila aj konizáciu...odvtedy sa mi cytológia zlepšila na 1-2,ale stále mám HPV...moja lekárka síce hovorí, že si nemyslí,že posilňovanie imunity má výrazný vplyv,možno že je to len placebo efekt...ale koľko som ja preplakala dní a nocí kvôli tomu, tak topiaci sa aj slamky chytá....užívala som od spoločnosti Terezia company B17 Apricarc-3 mesiace, potom 3 mesiace pauza a tak, snažím sa jesť málo sladkostí a cukru (iba ovocie),aby ten vírus nemal z čoho žiť a jem kopu kyslej kapusty a zeleniny

lucii27
autor
10. feb 2014

@anah88 . Ja cakam na vysledok hvp .... a mam z toho riadne nervy na vsetko sa musi tak dlho cakat. Ja som rozhodnuta ak sa nieco potvrdi nedat si robit ziadnu konizaciu. skusim to prirodne, znenim stravu a kupim si zeleny jacmen uvidim ci to pomoze 😉 , ale velmi dufam ze pomoze. To robis velmi dobre ze malo jes sladkosti a cukru. Mali by sme este nejest meso iba 2x do tyzdna, nejest kysnute pecivo a bielu muku, ovocie iba do 12.00 hod. a hlavne vysadit cukor. Ale je to velmi tazke dodrzivat, mam stvorclenu rodinu a nechce sa mi varit na 2x.

lucii27
autor
10. feb 2014

@111fdw Neboj sa vsetko bude ok lekari niekedy dokazu poriadne vystrasit , myslim si ze to bude v poriadku 🙂

sirinka
10. feb 2014

@lucii27 takato uprava stravy je vhodna pre kazdeho... 😉

sashabb
10. feb 2014

@lucii27 skus nasadiť imunactiv, pokiaľ su zle vysledky len skrz imunitu, je veká pravdepodobnosť, že ti to pomôže 😉

lilila65
10. feb 2014

@lucii27 ahoj chlorella velmi pomoze, podla mna je lepsia ako zeleny jacmen

lucii27
autor
10. feb 2014

@lilila65 ak sa mozem spytat tak na ake zdravotne problemi vam pomohla???? dakujem

lucii27
autor
10. feb 2014

@jodi ja som to citala vsetky clanky tu na modrom konikovy co sa tyka cytologie. len som chcela vediet ci ma niekto skusenost s neakou prirodnou liecbou.

lilila65
10. feb 2014

@lucii27 no ja mam endometriozu,zvyseny tlak na ociach, dalej stitna zlaza, hemngion na peceni, na neurologicku tetaniu, ale ohladom gynekologickych velmi pomaha pri problemoch ako mate vy, mame vyskusane, podla mna to zabera na vsetko, ja uz prvy mesiac od nej aj chudnem, beriem vzdy dva mesiace a potom prestavka.

lucii27
autor
10. feb 2014

@lilila65 tak to je super ze vam pomohla 🙂 , tesim sa. dufam ze mopoze aj mna. aj moja mamina ju berie koli hrubemu crevu. aku znacku si kupujete vy???
Takze vam pomohla aj na gynekologicke problemi???
Dakujem vam za odpovede 🙂

anah88
10. feb 2014

@lucii27 hlavne držím palce, aby si HPV nemala, ja som boužiaľ z tých, čo mali prvého partnera a organizmus sa neubránil vírusu.....chápem,že je zložitejšie variť pre rodinu, ja si varím len pre seba, občas s priateľom spolu,ale bývame oddelene, tak viac-menej sa starám len o seba...to mäso veľmi nejem, niekedy ho mám raz za dva týždne, alebo aj menej často...bielu muku jedávam zriedka (väčšinou keď zhreším s pizzou 🙂 ), kysnuté málo, a ak tak len domáce koláče, tam viem čo dávam a poviem ti, doma sme sa naučili pri príprave koláčov dávať polovičnú dávku cukru alebo med...vidím, že chlorela má úspech, tak hádam,že by som ju aj ja vyskúšala...a dúfajme,že nám to pomôže 😉

lilila65
10. feb 2014

@lucii27 ano aj na gynekologicke. uz som skusala 2 druhy, ale najlepsia a asi aj najsilnejsia je od Walmarktu Japan, ja som si znizila davku na 4 kusy.

lucii27
autor
10. feb 2014

@anah88 No dufam aj ja 🙂 ale hlavne musime mysliet pozitivne 🙂 ja skusim chloleru a zeleny jacmen dam potom vediet ako som dopadla 🙂

anah88
11. feb 2014

@lucii27 ja už si hovorím asi tri štvrte roka, že treba myslieť pozitívne - vydrží mi to týždeň a potom som zas na začiatku...budem rada,keď dáš vedieť, predsa len,aj ja radšej skúšam ísť tou prírodnou cestou a pôjdem si kúpiť tú chlorelu, čo odporúča @lilila65 keď má dobré skúsenosti a uvidím...čaká ma kontrola dakedy v apríli,tak nech ešte dovtedy zaútočím na toho krpca vírusového 😉

lilila65
11. feb 2014

@anah88 ak pri chlorelle budete dodrziavat presne pravidla, tak velmi moze pomoct, moja mama to tiez berie a ona je aj po operacii zlcnikovych kamenoch a velmi jej to pomaha. mame viac energie a nie sme chore. ja pri chlorelle beriem aj magnezium bo mam tu tetaniu a da sa to kombinovat, hlavne pozor aby ste dodrzali hodinovy odstup pri liekoch a hlavne nekupovat cinsku chlorellu, mozete na to doplatit. v lekarniach odporucaju casto ceske, to je aj walmarkt a potom su ine znacky tiez z ceska. a v lekarniach nezaplatite tak naviac ako v bio obchodoch, tiez mam odskusane.

anah88
11. feb 2014

@lilila65 ďakujem veľmi pekne za informácie 😉

anah88
23. feb 2014

@lucii27 ahoj...ako ti dopadli tie výsledky ohľadom prítomnosti HPV?, dúfam,že je to OK....včera som bola v bio obchode a napadlo mi, že aj ľanový olej je dobrý (má protirakovinové a protizápalové účinky)...len treba dávať pozor, mal by byť uskladnený v tmavej fľaši a v chlade a keď sa otvorí, tak čo najskôr zjesť-odporúčajú ho kombinovať s niečím bielkovinovým a mliečnym (tvaroh, jogurt, acidko, cottage cheese)...ja jem ľanové semiačka,len tie treba poriadne rozhryznúť,aby mali ten účinok (keď ich nerozhryzieš, aspoň vyčiastia črevá 🙂 ) alebo pomlieť na mlynčeku a hneď pridať do napr. jogurtu