Cysta a vyvolávačka MS

kristin10
18. jún 2020

Baby ahojte prosim vas o radu .. pred troma týždňami mi pichli vyvolávačku ms .. s tym ze mam pscos plus jednu cystu na vajecniku .. ms prisla tyzden po pichnuti a trva uz skoro dva týždňe.. prvy den som mala bolesti potom fajn aj krvácanie ok druhy tyzden teraz som len spinila no a dnes bolesti znovu a zase krv bledo cervena skor viac do ruzova ako do krvava .. mali ste toto niektora ? Dakujem .. neviem ci to moze byt cysta alebo mam ist k lekárovi ? Najhorsie je ze momenatlne som na dovolenke

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paulisko
18. jún 2020

Ahoj mne sa to tiež raz stalo po vyvolávačke necelé dva týždne menštruácia prvý deň bolesti a striedanie krvácanie špinenie absolútne nič.. prvé dni potom špinenie nič a zas chvíľkové krvácanie a krv som mala presne aj ja ružovú a strašne riedku alebo takú červeno ružovú tiež veľmi riedku a bolesti no absolútne sa mi to nepodobalo na menštruačnú krv.... Ja som však u doktorky nebola keďže je hneď otrávená ako jej ja s niečím volám ako by som si to priala aby som stále niečo mala

kristin10
autor
18. jún 2020

@paulisko a ako to dopadlo ?

paulisko
18. jún 2020

Ja som mala predtým mesiac ms len jeden deň tak som si povedala že možno to má súvis a že ešte počkám a skončilo to teraz som to pozerala v kalendári 7dní som mala až krvácanie čo pred pco som mala 4dni max 5 a potom to špinenie.... Užívaš aj nejaké lieky? Ja som vtedy prešla na progestanelle

kristin10
autor
19. jún 2020

@paulisko vobec ziadne ja som simpovedala ze pockam do pondelka a pojdem tiez k lekarovi

paulisko
19. jún 2020

Aha no ja som skoro rok duphaston a keď som vysadila tak to vždy skoncilo vyvolavackou keď som užívala duphaston tak zase každé dva týždne ms potom som prešla na to progestanelle a mala som takúto ms ako som písala ale to som zabudla užiť tbl doktorka mi kázala že nemám uz doberat tbl a mam si zobrať az večer no a dopadlo to tak ako som písala teraz som vysadila tabletky a chcem skúsiť ci sa niekedy ms dostaví aj sama už mi mešká zas... Prečo nič neuzivas? A zavolaj nech nie si v strachu radšej 🙂 držím palce nech je dobre i keď vraj nám to pco nevedia liecit

kristin10
autor
21. jún 2020

@paulisko lebo mne chodi na 35. Den ja nemam problem .. prvy krat som mala teraz tu cystu ja nechcem pchať lieky do seba ani hak.. a o babo sa zatial nesnazime

paulisko
21. jún 2020

Aha tak aspon že máš... Ja som zatiaľ bez liekov a vyvolávačky nedostala ms teraz čakám či príde bez... Keďže ja moc pchať už lieky do seba nechcem ktoré majú aj bohužiaľ kadejaké vedľajšie účinky