Cvičíte niekto Zoru Czoborovu zoralates?

zzuzanah
30. máj 2019

Máte niekto s týmto cvičením skúsenosti? Aké mate výsledky?

mogaa
30. máj 2019

V novoročnej výzve vo fitshakeri cvičila Zora tie jej cvičenia. Zameriava sa hlavne na technicky správne odcvičenie cvikov...cvičenia s ňou som zo začiatku cvičila asi 2-3, potom som ich už vymieňala za iné....strašne dlho trvalo kým vysvetlila cvik, najskôr ako sa dostať do správnej polohy, potom kecala kecala kecala a až následne sa odcvičil cvik....veľakrát som vychladla kým sa začal cvičiť ďalší cvik🙂ak chceš zaplať si mesiac za 7,90 a môžeš si jej cvičenia odcvičiť, ale sú tam aj cvičenia napr.s Jany Landl, Zuzka Light, Fredy Aisy....a sú tam rôzne štýli cvičení s viacerými trénermi....

zzuzanah
autor
30. máj 2019

@mogaa tam je cele to DVD plus iné cviky? Lebo samotné dvd stojí okolo 9e. I keď ja by som radšej uprednostnila elektronickú verziu. Čiže je to pomalé cvičenie s veľa kecanim... A cítila si, že si cvičila? Nemyslím rovno svalovku, lebo ta niekedy byť nemusí a napriek tomu telo dostane zabrať.
Nechcem si kúpiť nejaké DVD, ktoré sa mi bude potom doma povalovat. Škoda, že nemá možnosť si to stiahnuť, hoc aj za rovnakú cenu ako DVD fyzické

mogaa
30. máj 2019

@zzuzanah nie tam s ňou bolo len zopár cvičení - ja som odtiaľ cvičila novoročnú výzvu čiže tam bolo každý den iné cvičenie s iným trénerom....2x do týždňa bolo posilovanie určitej časti tela, 2x kardio, 1x pilates a 1x joga.....ona tam mala len pár cvičení na posilovanie zadku alebo nôh....samotné cvičenie si cítila ale bolo to také - no aby si to odcvičila technicky správne.....naštelovať sa do základnej polohy, potom vysvetlila čo sa bude cvičiť a ako a potom postupne ukázala a až potom začala cvičiť....osobne mňa to nebavilo lebo aj keď som svaly pri danom cviku cítila, kým som prešla na ďalší cvik som jednoducho vychladla, opäť ako má vyzerať správna poloha .....možno tie cviky na tých dvd sú iné.....dosť cvičila aj s gumami, čiže sťažila cvičenie....teória ako má vyzerať cvik sa dá vysvetlovať aj počas cvičenia - teda na čo si dať pozor .....tým že sa sústreďovala na dokonalú techniku tomu chýbala taká tá dynamika pri cvičení, ten lahodný prechod z cvičenia na ďaľšie cvičenie.....skončila si cvik, nebola si zadýchaná a napriek tomu si čakala aj 3-4minuty kým si začala cvičiť ďalší cvik....