Cvičenie po cisárskom

horwi
7. sep 2021

Hello. Som 3 a pol mesiaca po cisarskom, kojim. Myslite, ze by cvicenie nijak neovplyvnilo brucho a mlieko? Nemyslim cvicenie s 40kg 😁 ale urcite nieco namahavejsie, nie len natahovanie. Dakujem

katkaseiner
7. sep 2021

3 a pol mesiaca po cisarskom je velmi kratky cas... mam za sebou 2 cisarske a radsej by som zvolila nejaku jogu alebo pilates... proste radsej nieco natahovacie ako hopkacie... ale to je mozno moj nazor... Ber to tak ze cisarsky je operacia. Vsetko sa hoji ovela dlhsie ako to vyzera zvonka (myslim tym ze zvonka mas uz ranu zrejme zahojenu, vo vnutri si ale tesne po sestonedeli.

c_est_la_vie
7. sep 2021

Ja som začala 10 t po cisárskom. Samozrejme, len cviky čo mi nevadili ( žiadne skoky, brušáky). Ale samozrejme som sa predtým pordadila s gynekológom. Čo som čítala tak je na to veľa rôznych názorov i medzi lekármi, môj odporúča zaťažovať ( samozrejme, nie cez bolesť), pretože tým vraj jazva spevnie a hrozí menšie riziko ruptury pri ďalšom tehotenstve.

siska53
7. sep 2021

@horwi Mne povedali, ze najskor po pol roku..je to prilis velka brusna operacia, aj ked vidno len decentny bikina rez.