Cvaknutý sedací nerv a pichľavá bolesť v podbrušku

popelka5000
7. jan 2021

Ahojte.
Pri hre Twister mi sekol sedací nerv.Citim ho ,ťahá mi zadné stehno ale nič hrozne.Odvtedy mám aj pálenie,pichanie na tej strane ako ten nerv aj v podbrušku.V noci ma to doslova budi.
Páli má aj koža na podbrušku len na tej strane .Myslíte že to má suvis?
Bola som aj na gynde všetko ok dokonca aj na chirurgii či nemám pruh alebo slepak .Všetko ok.
Stretli ste sa s tým?

nikpa
7. jan 2021

@popelka5000 tiež som mala pri tom palenie a bolest dole v podbrusku pri vajecnikoch.

popelka5000
autor
7. jan 2021

@nikpa bože to vážne ???? A čo ti zabralo? Pálilo ta aj podbrusko? Normálne vnútri zvonka?

popelka5000
autor
7. jan 2021

@nikpa lebo mňa páli aj akoby pokožka podbruška na tej strane

nikpa
7. jan 2021

@popelka5000 u mňa bola výraznejšia ta bolesť ako palenie, to bolo slabšie oproti tej bolesti a citila som to akoby vo vnútri na tej strane. Ja ani neviem ako mi to prešlo, boli to nekonečné 2 týždne. Bola som u fyzioterapeuta, ukazal mi zopar cvikov ale bolo to veľmi obmedzené lebo som bola tehotná. Suché teplo som používala a natierala hrejivou konskou mastou. Pomaly to začalo ustupovať.

marticka85po
8. jan 2021

@popelka5000 tiez som to mala.no ja som mala velmi zapaleny sedaci nerv. A veru pichlavo bolelo aj podbrusko,akoby ta bolest zo zadu prebijala dopredu. Bojovala som z bolestou skoro rok,potom som sa nejak z toho dostala ppmpcou liekov,cvicenia,rehabilitacii.ale vzdy pri zmene pocasia,najma ak ma byt silny vietor ma to pobolieva.