Čudný pocit v hlave pri státi

lajka65
23. jún 2022

Ahojte už som tu raz písala ohľadom zavratov,mám všetky vys.za sebou,očné,mr.hlavy,CT hlavy,mr krčnej ,všetko v poriadku okrem tej krčnej niečo tam mám povysuvane,ide o to ,že lekár povedal že to neje nič strašné a žiadna liečba,že tie závraty nebudú s toho
Ja nemám ani tak závraty ako ten blbý pocit v hlave ,akoby som to nebola ja ,chodím ako na vode alebo keď sa rýchlo za dacim obzriem musím zaostriť,keď dlhšie stojím začnem sa strašné potiť,tocaky nenormálne,keď trocha polezim zasa je trocha ok.a takto dookola to kde už asi polrok,som na materskej a každý deň je psycho boj sakra,nechcem takto žiť,venujem sa deťom ale toto ma sakra strašné obmedzuje,keď si dám štvrtinky neurol sme to trocha lepšie .....čo by ste mi NATO poradili?všetko začalo po odstavení kojenia ,

radkasswe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laura164
23. jún 2022

Choď na krv, hemoglobín a draslík, ak máš silný menzes tak ja beriem po menzese aspoň 5 dní železo, inak som odpálená a úplne hlavou inde ako omámená. Možno máš aj nízky tlak. U mňa je to tak že mám TK 90/60 a rýchly pulz, vtedy mi pomáha si vyložiť hore nohy a kofeín. Železo mám stále na hranici a silný menzes, zelezo mi odporučil dr

lajka65
autor
23. jún 2022

@laura164
@laura164 na krv som bola asi v marci ,brala som aj draslík lebo som mala nízku hladinu ,a aj tam mi tak bolo,potom som už mala hladinu ok a tiež mi bolo na pred,železo som mala ok vtedy ......neviem už fakt

lajka65
autor
23. jún 2022

@lajka65 a tlak mám ok lebo si premeriam sem tam

compra
23. jún 2022

@lajka65 Ja som toto mala pri tetanii. Velka unava pri rocnom v noci sa budiacom dietati a kopec dalsich cinnosti v praci a stavba domu do toho. Pomohli mi velke davky magnezia a vitaminu d. Obehala som tiez kopec doktorov a nakonie pomohlo toto.

marriannae
23. jún 2022

@lajka65 ja by som to odhadovala na tetaniu

lajka65
autor
23. jún 2022

@marriannae tiež si myslím že to bude tetania,ale ako s tým bojovať?veď to je taký blbý pocit že radšej by som bola kebyže má boli noha,ruka,zub,,,,je to nevydrzanie

lajka65
autor
23. jún 2022

@compra veď to že tiež som mala ťažké obdobie,a keď som sa skludnila tak to začalo .....a čo ti pomohlo prosím ťa ,,,je to že úplne psycho

lajka65
autor
23. jún 2022

@lajka65 a aké magnézium si brala?tlakovou som ok ja beriem ráno Magnerot a večer občas,a vitamín d od jamiensonu

acrobaleno
23. jún 2022

Môže to byť vnútorné ucho, alebo Menierov syndróm alebo iné ochorenie stredného ucha. Skús Centrum pre poruchy rovnováhy v Komárne.

lajka65
autor
23. jún 2022

@acrobaleno bola som na ORL to mám v pohode,robil mi tie maniere s hlavou a pod.

lajka65
autor
23. jún 2022

@compra a po akom čase ti to prestalo?

compra
23. jún 2022

@lajka65 Mne to vlastne tiez zacalo, ked ten stres opadol. Cca 1 mesiac po. Trvalo mi dat dokopy sa tak 2 mesiace. Brala som Magnosolv predpisany od lekarky. Alebo potom 2x400g z dr.max. a vitamin d 4000iu. Obcas hlavne pred Vianocami alebo inymi "terminami" citim, ze to na mna ide zas (tocila sa mi aj hlava), tak zas nasadim vysoke davky a upravi sa to.

helianthuses
24. jún 2023

@lajka65 Preslo Vam to ? Z tetanie mam rovnake priznaky