Čudné výrastky - kožný problém

sss112
13. nov 2020

Ahojte. Prikladám foto. Ten viac červený mam pod kolenom. Trochu som do toho šprtala, lebo som myslela, že sa tam len nejak krv drží. Tak je to teraz podráždené ...Ale je tam ako keby mäso, alebo neviem vôbec čo to môže byť ....no v strede to neboli vôbec, keď som do toho trošku šprtala. To svetlejšie mám na zadnej strane stehna. Tiež to neboli. Je to tvrdé. Mala som vždy problém, so zarastaním chĺpkov tak možno to s tým súvisí, aspoň to pod kolenom možno, lebo zadné strany stehien si neholim, tak neviem už fakt z čoho môžu byť také škaredé vyrastky . Neviem či sa v tejto situácii tak skoro dostanem ku kožnej. Prosim vás , ak niekto viete čo by to mohlo byť a ako sa to odstraňuje, napíšte. Či sa báť. 🙄 ďakujem

bluebriggs
13. nov 2020

Chod ku kožnej lebo takýto vyrastok može byť vážny. Nech ta urcite vysetri

sss112
autor
13. nov 2020

@bluebriggs no už dlho to v podstate odkladám....a keď som konečne zavolala ku kožnej, tak vraj keď to nie je nič vážne, bolestivé, nemám chodiť zatiaľ (kvôli covid)....ale ja neviem, či to je vážne, či nie. .......tak neviem kedy sa tam dostanem..alebo skúsim inú dr. Inak celkom dlho mám tie vyrastky, nemenia sa, nebolia a nejak som ich ignorovala. Len včera mi to nedalo, a začala som pátrať a dumať čo to vlastne je a až som si do toho zašprtala. 🙄 inač to neni také až červené a otvorené. A Ďakujem za odpoveď 🙂

bluebriggs
13. nov 2020

@sss112 moze to byt kludne aj rakovina... chod za inou koznou fakt

pablito555
14. nov 2020

@sss112 napíš do skupiny zdravotníci na mk.
Tam je kožná lekárka dextella14 má nick a daj tam toto foto.

pablito555
14. nov 2020

@bluebriggs A ty čo ju strašíš hneď s rakovinou,si normálna?
Si lekár?

sss112
autor
14. nov 2020

Ahojte. V pondelok budem volať inej kožnej, snáď ma vezme😁 nemyslím si, že je to rakovina. Ale človek nikdy nevie 🙄dam vam vedieť ak vás to náhodou zaujíma, že čo to je😁

bluebriggs
14. nov 2020

@pablito555 chodim na medicinu a dermatologiu skusku uz mam davno za sebou.. a pisem jej to preto aby na to kozne sla a neodkladala to. To nie je strasenie. Pre vas je tu vsetko strasenie

miska3711
7. nov 2021

@sss112 dobry den co vam zistili na koznom?ja mam take iste

sss112
autor
13. dec 2021

@miska3711 dobry den. Nebolo to nic vazne. Obycajny granulom po kusnuti napr.komara atd. A tí ma kusu az az. Je to len kozmeticky problem. Ale ani jazva po vybrati nie je o nic krajsia,.ale radšej jazvu.