Čudné pocity v bruchu

17. aug 2024

Mam probelmy s chrbticou a velmi oslabene brusne svaly na ktore by som mala pravidelne cvicit. Teraz som ald mala 2 tyzdne nohu v sadre. Takze som vacsinu casu prelezala alebo presedela a samozjreme necvicila. Pred 3oma dnami mi ju dali dole a zacala som cvicit. Je tam vela cvikov na posilnenie brusnych svalov ( su to cviky co som sa naucila cvicit pod dozorom fyzio). Ale hned na druhy den som zacala mat neprijemne pocity v bruchu. Aj peristaltiku mam riadne hlasnu, obcas mi je aj na zvracanie. Stolica je normalna. Vcera ked som zase cvicila som tiadne cotila to brucho ale docvicila som. V noci som sa zobudila na to ze mi je zle, zase cudne pocity v bruchu neprijemny tlak ako keby svaly v luse napnute, hlasne prelievanie, chytila ma panika ze mam nejaku akutnu brusnu prihodu ale kedze som dost streser tak som si dala neurol a dychove cvicenia aby to preslo a aj to preslo. Teraz rano mam pocit ako keb som miesto brucha mala dosku, ale brucho je na dotyk makke a nebolestive. Ale zase mam pocit na grcanie. Moze byt ze su zo naozaj iba pretazene svaly? Pozerala som ze ci mi nahodou niekde nevybehol pruh ale nevidim nic. Dakujem