Čudné obdobie - asi mám depresiu

2. nov 2022

Ľudia mám asi depresiu alebo čo. Nič ma nebaví, nič sa mi nechce… keď mám ale dobré obdobie tak cvičím, chodim na prechádzky, do kina, na kavicky, ale teraz nič… Poraďte nové aktivity. Cítim, že potrebujem niečo nové, nových ľudí, nové miesta (východné Slovensko)

ludmilik13
2. nov 2022

mne kolkokrat staci vybehnut na kavu na nejake nove miesto. alebo som skusala aj kadejake skupinove aktivity, ked som mala taketo obdobie. neviem, akoze ja si hovorim, ze to je len chvilkove a zase to prejde, isto to bude tak aj v tvojom pripade.

zobaka
2. nov 2022

moze to byt aj frustracia z kazdodennej rutiny, ja sa tiez necitim dobre, tuzim vypadnut na par dni mimo, ale neda sa, uz ked rano otvorim oci nechce sa mi ani vstat

autor
2. nov 2022

@zobaka ja verím že v tom nie sme same, ale mám teraz taký stereotyp každý deň že to nezvladam už

zobaka
2. nov 2022

moze to byt kriza, najma ked clovek dlhodo nieco pekne zaujimave nazije, len riesi problemy, financie napriklad, potom ma nedostatok serotoninu, dopaminu

maxxim
2. nov 2022

Nemôze ti to spôsobovať samota ? Respektive pocit samoty, rutina z denneho kolotoca ?

autor
2. nov 2022

@maxxim môže… momentalne som single. A ani s kamoškami nemáme veľmi čas momentalne

dominikamacakova
2. nov 2022

Podľa mňa je to zmenou času. Ja sa teraz cítim tak, že neviem ako prežijem zimu 😀

maxxim
2. nov 2022

Ak chceš môzes mi napisať sukromnú spravu a môžme vycarovať úsmev🙂

maxxim
2. nov 2022

@dominikamacakova zima je najlepšie čo môže byť. Samozrejme ak citit teplo domova ...

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz