CT bez žiadanky?

fjury
24. okt 2018

prosím vás neviete niekto kde robia CT bez žiadanky ako samoplatcu ?

nusyk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pupi14
24. okt 2018

@nusyk aj keď ideš ako samoplatca? Veď keď si to zaplatíš, tak im je jedno načo to vyšetrenie potrebuješ, či to tak nefunguje?

nusyk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fjury
autor
24. okt 2018

@nusyk
@pupi14 teraz som našiel stránku kde to robia sko samoplatcovi a ze nepotrebujete žiadanku

zuzik307
24. okt 2018

@fjury preco ti ho neindikuje lekar?

fjury
autor
24. okt 2018

@zuzik307 mi povedal ze načo, a ja som mu povedal ze mam stále bolesti a už nepovedal nič..

nusyk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzik307
24. okt 2018

@fjury tak treba zmenit dr...ako laik nemozes vediet, ci prave ct je to zobrazovacie vysetrenie, ktore potrebujes, o radiacnej zatazi ani nehovorim...

fjury
autor
24. okt 2018

@nusyk a MR sa robi aj brucha?

nusyk
24. okt 2018

@fjury áno samozrejme ....napíšte mi do ip čo vás trápi možno niečo vymyslime

pupi14
24. okt 2018

@nusyk
@fjury neviem neviem, pre mňa je toto novinka. Lebo čo som počula, tak napríklad mri to sa dá ako samoplatca a bez žiadanky, aspoň kamoška spomínala, že jej povedali, že keď si to zaplatí, tak neni problém, že nič nepotrebuje. Ale pri ct netuším 🙂

loginexistuje
24. okt 2018

mne robilu ct brucha na heydukovej ale mala som papier z gastro inak postup by mal byt gastro sono potom kolonoskopia a potom az ct ak treba

dalo sa to prezit pijes taku vodu predtym a plus ti napustia doncriev taku vodu a pom uz len lezis ja som zvladala v pohode aj kolono akurat condoktor a vysetrenie to novy nalez ale tak to byva ked sa uz raz clovek dostane do ruk lekarom 😀

nusyk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinka007
24. okt 2018

samozrejme že nemôžeš isť bez doporučenia. čo tam prídeš a povieš...vyšetrite mi toto a toto? Snád ta dr. pošle na základe nejakej indikácie, nie na základe tvojich dojmov, že zišlo by sa mi takéto vyšetrenie.

barbor_to
14. máj 2021

@fjury prosím môžte mi poslať adresu, kde to robíš aj bez ziadanky ?

albinazigova
2. okt 2023

@nusyk dobri mna bili chlava

weggie
11. dec 2023

neviem kde ste studovali , ale CT radiacia nie je taka obludna, ako tu opisujete. medzi 1 az 10 mSv je prd vo vetre. To ak by bola pravda, mili konspiratori, piloti lietadiel by mali same rakoviny.. Zbytocne nesirte hoax a paniku.. Dokonca ti co tu chodia na dovolenky 3x rocne do exotiky maju vyssiu davku radiacie.
Seriozne, odporucam radit az ked sa vyznate, nie nasilu aby ste si tu robili reklamu.