Črevná viróza bez vracania

27. apr 2024

Rozmýšľam nad tým , čím to je že niekto prekoná crevnu virózu že mu je brutal zle , ale nezvracia a nehnackuje a iný čo to dostane v domácnosti aj zvracia 🤔

majamat
27. apr 2024

ja som mala crevne virozy vacsinou take, ze som mala krce v zaludku. nevracala som a ani nehnackovala. a totosom mala viackrat rpave v obdobi viroz. niekedy aj mierne zvysena teplota a za 3 dni sa to zlepsilo.

basulaak
27. apr 2024

Moze byt. My sme mali taku crevnu chripku ze syn 2,5r vtedy len grcal. Ja som nasledne aj grcala aj hnackovala a po nas dvoch manzel len hnackoval. Kazdy z nas mal iny priebeh. Mozne to je.

vierkainka
27. apr 2024

Existuje aj také ze matka má hnačky aj zvracania a dieťa to úplne obíde?

nika23t
27. apr 2024

Ja som to podobne mala, dve dcéry aj manžel hnackovali a vracali, ja som okolo nich behala, starala sa, kŕče som mala, aj zlé mi bolo, ale bez vracania. Ale to bolo pred par rokmi. Ktovie, aké virozy tu teraz máme...

autor
27. apr 2024

Áno, viem že je to možné. Práve sa nám to stalo , len má zaujíma že PREČO pri tom istom viruse niekto aj zvracia a niekomu je len brutálne na vracanie , kŕče a bolesť brucha ale teda bez hnacky a zvracania 🤔zaujímavé 🤔

sejbipi
27. apr 2024

@vierkainka najskôr som mala hnačky ja 2 dni, o pár dní nato aj muž + zvracanie a synovi nebolo nič. *klop klop*

vierkainka
27. apr 2024

@sejbipi tak moja otázka je uz bezpredmetna,lebo moje dieťatko sa práve dovracalo.😢😢😢

agnes28
28. apr 2024

Nie je na tom nič čudné, závisí od imunity každého, ako sa s tým vysporiada. Niekoho len brucho bolí, iný skončí na infuzkach