Črevná viróza

christin1280
3. sep 2024

Ahojte v nedelu som mala virozu hnacky a vracanie teplotu v pondelok mi bolo lepsie aspon som si to myslela bola som bez teploty ale strasne krce v celom bruchu nafuknutost na prasknutie algifen som si davala inac som myslela ze skapem od tych krcov a dnes je utorok a od rana tie krce v crevach mam take ako pred hnackou aj som bola asi 4x na wc a krce pretrvavaju jak kontrakcie krutia sa mi creva strasne dokedy toto bude trvat? Uz sa zacinam obavat ze mam mozno nejaky iny problem s crevami ze to neni tou virozou alebo co neviem uz uzivam hylak forte a na krce algifen lebo neviem fungovat ..

ibrunova
3. sep 2024

Na kŕče je Nospa

maca1984
3. sep 2024

Ja mám presne toto isté ale nemám virozu, ale covid. Dnes som volala dr. , pov.že to može byť aj 5 dní.

natassa2
3. sep 2024

Hilak, Smecta, Nospa. Doplnat magnezium.

matiska15
3. sep 2024

Hylak najlepsi... upravuje aj stolicu a tiez zaludocne a crevne prostredie

christin1280
autor
3. sep 2024

@maca1984 ja som tiez citala ze to moze byt covid ale nejak som neverila tomu lebo nemam respiracne problemy iba crevne mam si urobit test?

maca1984
3. sep 2024

@christin1280 to je na tebe.
Ja som mala ísť na oslavu v sob., a to už ma bolelo brucho, do toho napísala kamoška,že má hnačku a vracia, a keďže sme boli spolu na dovolenke, tak mi napadlo, že toto nebude náhoda.
A obe máme covid.

christin1280
autor
3. sep 2024

@maca1984 ja som tiez sobotu zacala byt bolava krce v bruchu a nedelu zacala teplota zvracanie a hnacky a pondelok utorok( dnes) neznesitelne krce v crevach krutenie nafuknutost .. aj ty to mas tak ?

maca1984
3. sep 2024

Inak mi okrem tohto nie je nič.
Nemám teplotu, nebolia ma kĺby,svaly,hrdlo, proste nič.
V ned.som sedela na wc a zvracala do lavóra 🙈 ( pardón za opis)

christin1280
autor
3. sep 2024

@maca1984 no aj ja skoro tak len tie krce v bruchu ma trapia v noci som nespala ani myslela som ze skapem creva sa mi krutia krcujem stale .. myslis ze to je este z tej virozy?

maca1984
3. sep 2024

@christin1280 áno krče, nafúknuté brucho.
Dávam si hylak, muž mi kúpil minerálku na trávenie a magnézkovú minerálku.
Inak jem len vývar , aj to úplne čistý-žiadna zelenina,cestovina , a suchý rožok 🙄

zalka
3. sep 2024

@christin1280 mne pomohla pepsi vybublinkovana s kúskom cukru... A to som 24h nič do seba nedostala.. Bo i po glgu vody som grcala.

christin1280
autor
3. sep 2024

@maca1984 a to mas tiez uz treti alebo stvrty den nie ? A to kolko budu trvat tie krce nafuknutost? Co si davas na tie krce v bruchu ake lieky?

maca1984
3. sep 2024

@christin1280 V sob. poobede som začala hnačkovať. Takže 4 deň, nedeľa bola najhoršia.
Na tie krče som si dala včera aj dnes Nospa

alus33
3. sep 2024

@christin1280 ja mam to isté..od soboty bolesti brucha, hrozne kŕče v kuse, pridala sa hnačka ale nevracala som. V črevách mi strasne skrkalo, prelievalo sa, nafuknuta..Včera som si dala pichnúť Buscopan od tých kŕčov, dnes už trochu lepšie, práve sa snažím aspoň niečo po 3 dňoch zjesť. Dala som si smectu, dnes už aj imodium.

christin1280
autor
3. sep 2024

@alus33 jaj no je to utrpenie ja som za dnes zjedla iba rožok suchy tie krce v celom bruchu ako tak ustali ale bojim sa jest hocico uz mam z toho stres lebo stale mi kruti v bruchu a hrozne ale ze hrozne som nafuknuta tvrde brucho mam

christin1280
autor
3. sep 2024

@maca1984 mam doma nospu skusim si dat aj ja dufam ze to co najskor prejde tieto stavy lebo nikam nemozem ist

christin1280
autor
3. sep 2024

@alus33 hrozne ja sa bojim ist aj do lekarne ze po ceste ma chyti hnacka alebo co uz som na nervy

lukbe
3. sep 2024

Daj si, co ti tu radia a už len vydrzat. Žiadna takáto viróza alebo, ak je to covid, neprejde za 1 deň. Raz to lepšie bude.

christin1280
autor
3. sep 2024

@lukbe robila som si covid test negativny takze je to crevna viroza pravdepodobne

maca1984
3. sep 2024

@christin1280 no skús.
Ja som poobede aj zaspala, sa podarilo.
Hurá.
Muž mi doniesol šunku nech nejem suché rožky, idem skúsiť čo to spraví.

maca1984
3. sep 2024

A túto Budiš pijem

zalka
3. sep 2024

@lukbe nesúhlasím alebo som mala divnu virozu... Za dva dni bolo po všetkom našťastie, prvú pomoc som spomenula. Druhu vynechám lebo by ma odsúdili všetky, stredu večer začalo sobota som bola temer fit.

lukbe
3. sep 2024

@zalka nechápem s čím nesúhlasím.

zalka
3. sep 2024

@lukbe ja s tebou nesúhlasím, že črevná viroza trvá dlhšie... Mne to rýchlo prešlo našťastie.

lukbe
3. sep 2024

@zalka veď som písala,ze neprejde za 1 deň. Ty si nepisala niečo iné. Niekomu prejde teda za 2 dni, niekomu za x dní. Co je tu k nesúhlaseniu, nechápem.

zalka
3. sep 2024

@lukbe asi nič... 👍