Crest pásiky na zuby

simiacik
13. apr 2021

Žienky máte skúsenosti s Crest pasikmi na zuby podelte sa o svoje skúsenosti

strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simiacik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
becyn97
13. apr 2021

@simiacik ak mas svoje zuby a su zdrave tak ano odporucam,ja mam dvojku spravenu celu,a vysledok?jednotka krasna biela dvojka zostala až šedá🤷🏼‍♀️ tak mi to zubár musel spravit odznova🤣..ale svoje zdrave zuby som mala krasne vdaka crest.Este mozno potom budes mat citlivejsie zuby ale nemusis..

simiacik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brunettka89
13. apr 2021

Ja s nimi bielym pravidelne raz ročne a som spokojná, výsledky sú už po polovičnom balení dosť viditeľné. Pijem kávu denne, ale napr nepijem červené víno ani nefajčím inak normálne vsekto , neviem možno toto by to mohlo ovplyvniť, ale teda raz ročne stačí v mojom prípade bielit. Efekt je viditeľný celý rok aspoň u mňa.

strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simiacik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simiacik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzumajko
19. jún 2021

@simiacik ja och pouzivam uz asi 10 rokov s prestavkami. Za mna super investicia 🙂 mala som hrozne zuby, ako dieta som jedla antibiotika ako cukriky.. 🙈 a uz po asi tyzdni pouzivania na dennej baze som videla mega super vysledky.

simiacik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzumajko
20. jún 2021

@simiacik istu dobu mi ich posielala sestra, teraz uz z bieliace-pasiky.com

engynka
29. jún 2021

@becyn97 mozem sa opytat na to co pises ze si mala urobeny zub sedy, cize mas korunku a umely a ten zosedol? Pytam sa lebo ja mam takto a nerada by som este riesila kvoli bieleniu novu nahradu 🙈

becyn97
6. júl 2021

@engynka nie je to korunka,ale akoby plomba.Zubar mi urobil “iba polku” zuby takym sposobom.No ale cista katastrofa,to bolo moje najhorsie rozhodnutie v zivote🤣

dominikalitviakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz