Covid - tlaky do hlavy a v očiach

1. dec 2021

Ahojte.Chcem sa spýtať tie co ste mali covid ci ste tiež mali také tlaky do hlavy furt keď potocim hlavou do dajakej strany tak cítim taky tlak aj keď pretocim očami tak tiež ma to boli a tlak citim v očiach už som s toho na nervy mala ste to daktora tiež? Ďakujem

viktory6661
1. dec 2021

kazdy ma iny priebeh

1lucinka123
1. dec 2021

Dcéra má to isté, že keď pohne očami tak ju to boli

siska1313
1. dec 2021

Ja som mala také tlaky a neskutočné bolesti hlavy. Trvali asi 4dni. Teraz už v pohode.

sjuzi
1. dec 2021

Aj ja som mala, ale najmä neskutočné bolesti chrbta a nôh, vraj tá delta napáda miechu či čo... hrozné to bolo ☹ a trvalo to presne 3 dni.

20erika07
1. dec 2021

Aj manzel mal toto ako prve priznaky plus zvysena teplota. Do troch dni mu to preslo ,s tym ze kazdy den lepsie a lepsie. Teraz je tyzden od priznakov a ma uz len upchate dutiny plus cuch vobec a chut nieco citi viac nieco vobec ,nieco len tak light

banderaska29
1. dec 2021

áno ja tiež. a ten pocit akoby som bola otrávená, keď som pohla očami ... neboj sa prejde to hlavne pokoj ♥

mon1806
1. dec 2021

Ja som to tak mala 3 týždne pred rokom

dominidi
1. dec 2021

Ja som mala bolesti hlavy medzi obocim, ale take strasne ako nikdy..nedokazala som zaspat 2 dni..na treti den mi ulavil paralen, ktory som si predtym nechcela zbytocne davat lebo teplota bola do 37,5 ..a potom sice bolest bola ale znesitelna..cele to trvalo asi 5 dni

viera1107
1. dec 2021

Ahoj, som chorá 8 deň (asi), mňa až do včera až očné gule boleli.. Pri zmene polohy ma pichalo v hlave.. A od 26.11 teploty hlavne v noci.. 38-39..

autor
1. dec 2021

Ďakujem vám ❤som sa aj kus bála ze ci je to vobec normálne ale ako čítam od vás tak ano lebo uz ma to tak boli tretí deň a ani ibalgin nepomohol.No nič iné neostáva len to dajako vydržať všetko🥺

luccija
1. dec 2021

Ja som mala minule Vianoce a oči ma rezali, boleli...

sjuzi
1. dec 2021

Mne najviac pomáhal Nalgesin S

scorpionflower1
1. dec 2021

Jedna znama, aj jej dcera mali velke bolesti hlavy a problemy s ocami, boleli ich a strasne im slzili. Inak im nic nebolo.

godyna
1. dec 2021

Dcéra mala tiež bolesť očí a teraz po prekonaní musí nosiť okuliare, tak si daj potom skontrolovať oči.