Covid - slabosť v nohách

14. nov 2021

Ahojte, mali ste niekto slabost v nohach ked ste sa postavili z postele? Par krokov ledva idem. Ako neprekrvene. Potom ked to rozchodim uz je dobre.

solida1
14. nov 2021

Presne toto mám aj ja 🥺

autor
14. nov 2021

@solida1 pisem spravu

dzina007
14. nov 2021

aj ja som to mala. chvalabohu po par dnoch preslo

autor
14. nov 2021

@dzina007 na ktory den ti to zacalo?

dzina007
14. nov 2021

v den ked mi sla vyssie teplota a zistila som ze som pozitivna, normalne ked som sa postavila som sa citila slaba, ked som lezala tak som sa az na bolest hlavy citila ok. trvalo to par dni uz ani sama neviem kolko. Ale aj po 8 dnoch od zaciatku ma boleli hned nohy ked som vysla po schodoch ako boli take nejake slabe.
ne sa po tej slabosti dalsie dni pridali aj bolesti svalov klbov koze.

patricka
14. nov 2021

Ja som to mala tiež pri kovide, a dlho ma to držalo až som myslela ze to neskončí....ale skončilo našťastie ale dlho dlho ma to držalo

autor
14. nov 2021

@patricka Baby prosim mate tie nohy pri postaveni take skoro neovladatelne? Ako ked strpne koncatina?

miskamicha
15. nov 2021

Mala som..slabost v nohachba rukach a pridruzila sa aj bolest a trvalo to este nejaky cas...objavovalo sa to tak.na striedačku este dlhsiu dobu. Skore uzdravenie!!!!

pavlicka123
15. nov 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

Ahojte, nikoho nejdem presviedčať, je to skôr len ako jedna z overených možností... 🙂 pri korone pomáha cbd - či už na potlačenie bolestí hlavy alebo zníženie rôznych kŕčov...