Covid Pass - platný, nie plne zaočkovaný

tote
13. nov 2021

Ahojte, viete mi niektorá poradiť? Manžel je už dávno zaočkovaný oboma dávkami a až teraz sme si všimli, že na EÚ Covid Pass ma napisane " Platný - nie plne zaočkovaný"
1/2 dávky..... To mu tam píše. Mne píše normálne plne zaočkovana.... Nemate niekto skúsenosť?
Neviem co s tým, ak by sme náhodou šli niekam von aby s tým nebol problém.... A samozrejme tam sa nedovolalam a písala som aj email, ale zatiaľ nič....

Vdaka

janai1
13. nov 2021

@tote na tej kde je 1/2 to píše všetkým... Treba sa preukazovať tou kde je 2/2

sapetka
13. nov 2021

@tote a naskenoval si druhy QR Kod? Mne ukazuje normalne 2/2

bebemonika
13. nov 2021

@tote ja mám tiež ten istý problém... Dovolať sa nula bodov.

tote
autor
13. nov 2021

@janai1 nie, pretože ja mam 2/2 platny- plne zaočkovana.

Ale on ma 1/2 platný- nie plne zaočkovaný.
Nerozumiem tomu...

tote
autor
13. nov 2021

@bebemonika zatiaľ mi to nesúri.... Ale.... Ak náhodou niekam pôjdeme, tak neviem, či nebude problém.

missviolet
13. nov 2021

Biekde v dokument zlozke by mal mat obe. Aj mne furt ukazuje ako prvy dokument ten 1/2, furt som sa musela skrolovat na ten nizsie, 2/2, ked som sa preukazovaka. Potom som si ulozila ako hlavny ten 2/2

nikpa
13. nov 2021

@tote mala som ten istý problém a keďže som sa nevedela dovolať tak som cez tento formulár vypísala aký mám problém a do týždňa mi prišla odpoveď a už mám všetko v poriadku.
https://www.npz.sk/sites/npz/NzpBasePages/konta...

janai1
13. nov 2021

@tote aké nie? Však to ti hovorím ze na 1/2 majú všetci hento a až na 2/2 je plne zaočkovaný.. https://covidforms.nczisk.sk/covid-19-validate-... ak mu to ukazuje na oboch potvrdeniach 1/2 tak si treba zavolať do nczi

tote
autor
13. nov 2021

@nikpa ďakujem za info

tote
autor
13. nov 2021

@janai1 asi som sa zle vyjadrila, naskenovane ma obe potvrdenia.... ale aj tak mu ukazuje, že nie je plne zaočkovaný. A co viem, tiež par ľuďom z okolia, to blbne... Preto som sa pýtala, či má niekto takú skúsenosť, pripadne ako to riešil... A samozrejme x krát som tam volala, ale bez šance sa dovolať. Len pre vysvetlenie. Vdaka

akinom0077
14. nov 2021

@tote neviem preco to tak niektorym ukazuju, stalo sa to kolegovi avsak ked ukaze niekde qrc kod akceptuju to ako plne platny

akinom0077
14. nov 2021

@tote blbne to, aj covid appka aj ehranica aj tie linky na ktore ma clovek volat ked potrebuje info… jednoducho pozaduju od ludi nieco co 100% nefunguje!

janai1
14. nov 2021

@tote takže to nemá takto?
A áno je to odfotene len screen sa nedá spraviť 😉

tote
autor
14. nov 2021

@janai1 nie nemá. Už som tam písala opäť, tak hádam sa niekto ozve.... Neponahla mi to len keď nám to už bude treba, tak za 5 min nevybavim nič.... Hádam odpisu, tiež tu písala jedna baba, že jej odpísali neskôr.... Tak hádam....