Covid opatrenia

23. aug 2024

Ahojte, sú nejaké opatrenia kto covide teraz?

alkoholik
23. aug 2024

Ano zakaz dychania.

zuzanockamt
23. aug 2024

Nie, žiadne. Ani neviem o tom, že by sa niekto testoval.

thirstymonk
23. aug 2024

Zas som videl nejake strašenie, že v KE je nejake ohnisko a par ľudi hospitalizovaych... ja k tomu mam len jedno stanovisko: Raz ste ma o*ebali, druhykrat sa to už nestane.

petracandle
23. aug 2024

@thirstymonk a ako ťa preboha ojebali mi povedz 🤦‍♀️🤦‍♀️ k niektorým nezmyselným opatreniam neschopnej vlády sa nevyjadrujem..ale ako ťa ojebali? 🤦‍♀️ veď na začiatku sa nevedelo či covid nie je nejaké nebezpečné ochorenie s nebezpečnými následkami...a navyše až neskôr zmutoval to terajšej miernej "chrípočkovej" choroby.

zuzanaete
23. aug 2024

Take iste ako pri chripke a pod. Treba vylezat.

autor
23. aug 2024

Jasne ďakujem. Veď mňa by to ani nenapadlo testovať sa bolo to v rámci srandy. Lebo mám soplik a grcala som 🙂

jana_eyre_2
23. aug 2024

Iba sa lieč, ak musíš ísť medzi ľudí, tak si daj rúško aby sa nikto nenakazil a to je všetko..

(pre prednasratych na slovo korona - opatrenia boli kedysi preto, že korona bola pandemiou, lebo to bola nová choroba a zabila mnoho miliónov ľudí.. keďže sa stala už bežnou chorobou, čo sa aj od začiatku očakávalo, tak teraz už iné opatrenia ako o snaženie sa neroznasania vírusu nie sú..

katkaseiner
23. aug 2024

momentalne nie su ziadne opatrenia ani obmedzenia... je na tebe co stym urobis... liec sa doma a hotovo...
nemusis sa testovat, ani doma barikadovat... u nas aj tak mal vzdy kovid len 1 zo 4 ludi...nikdy to nikto nechytil...

autor
23. aug 2024

@jana_eyre_2 ano dalujem veď nechodím maximálne do obchodu stále som s deťmi na záhrade :D preto mi nejde do hlavy kde som to chytila

jana_eyre_2
23. aug 2024

Tak asi od niekoho v obchode..

7miriam77
23. aug 2024

@thirstymonk ako o.ebali??? Veľa ľudí prišlo o svojich blízkych, ja o babku😭😭,tak netrep

yvanyta
23. aug 2024

@thirstymonk to bolo ohľadom žltačky A

maranco
23. aug 2024

Viacero ľudí v mojom okolí má/malo teraz cez leto covid, v blízkej rodine postupne 4. Nemá to teraz taký zlý priebeh ako prvý covid, ale zbytočne netreba pendlovať a nakaziť ostatných.

simsalabim
23. aug 2024

@thirstymonk trochu silne vyhlasenie... spatne, ked sa clovek na to pozera, celosvetovo sa jednalo v panike. No po boji je kazdy general. Ale zas az take nic to nebolo, moj 50 rocny bratranec na covid zomrel.

taktotedanie
23. aug 2024

Ak sa nechces testovat nemusis kazdopadne ci to je alebo nieje covid pokial si chora mas byt doma a liecit sa a nie to sirit dalej v praci alebo po rodine..
Teraz idu crevne virozy jedna radost, alergie do toho a ze je leto neznamena, ze choroby zmizli

katrinka8
23. aug 2024

@zuzanockamt - testujú len doktori, ak niekto chorý príde na vyšetrenie a má príznaky, že by to mohol byť COVID.
Ale je veľa covidu zase teraz a aj veľa chrípky.

moonlight1210
23. aug 2024

@thirstymonk toto generalovanie po vojne je naozaj nehodne dospeleho inteligetneho cloveka.

thirstymonk
23. aug 2024

@petracandle ja nehovorim o zaciatku. Dal som sa zaockovat len preto, aby som mohol byt pri porode. Aj tak som nemohol .. toto nikdy nezabudnem tomu chujovi z trnavy...

suge
23. aug 2024

Načo nariadenia a opatrenia, keď mám svedomie. U mňa je to momentálne takto. Ochorela som, otestovala som sa, test vyšiel negatívne, ale v kontakte s cudzími ľuďmi nosím respirátor, pretože kašlem. Také jednoduché.☺️

autor
23. aug 2024

@taktotedanie ja som sa testovala a som pozitívna. Letím doma nikde nechodím a ani nemienim

autor
23. aug 2024

@suge ja svedomie mám… dnes som to zistila nikde nechodí ležím a zotavujem sa. Respirátor isto nebudem doma nosiť

suge
23. aug 2024

Prajem skoré vyliečenie.👍

taktotedanie
23. aug 2024

No vidite… vylezat doma