Covid a bolesť žalúdka

9. dec 2021

Ahojte, mali ste takyto priznak aj ini? Ja uz osmy den som v krantene pre covid, ale stale ma boli zaludok, uplne na vode, nechut do jedla zrovna, ďakujem

vanda323
9. dec 2021

Áno, skončila som kvôli tomu v nemocnici.
Prišli hnačky, zvracanie. A dehydratácia. Veľa pi aj keď na silu dávaj si.magnezium ak môžeš nech ti obvodná predpise Magnosolv. Mne to dávali v nemocnici do žily za jeden deň som bola oka

autor
9. dec 2021

@vanda323 ja som teda hnacku mala ale len na zaciatku a tu potom uz vobec len stale ten zaludok, ani jest nechcem a ked uz sa najem tak mi je zrovna zle z toho …. Uz som schudla 3kg, lebo uplne nechut do jedla

didi2102
9. dec 2021

Švagriná tiež mala veľké problémy so žalúdkom,bola u nich až záchranka,do nemocnice nechcela ísť,dali jej infúziu a polepšilo sa jej z toho najhoršieho,no držali ju dosť problémy 2tyzdne,riadne schudla ,zoslabla,zle jej bolo aj z vody

autor
9. dec 2021

@didi2102 no ja presne takto, ze aj ked sa chcem najest je mi z toho zle, tak radšej ani nejem a stale teda citim ten zaludok taky ako keby pokazeny, na vode

papywest
9. dec 2021

Ja mám 13 deň covid momentálne, od 3 dňa som aj zvracala. Dnes je to ešte len 2 deň čo nezvraciam ale žalúdok má neskutočne bolí stále.

autor
9. dec 2021

@papywest cize este si mozno pockam kym to prejde …. No ja presne od druheho dna tusim zaludok ma zacal boliet a stale to trva a som si myslela, ze liekmi, ale uz aj ked si nedavam tak ma stale boli

papywest
9. dec 2021

Jediné čo sa mi podarí zjesť je vifonka a chrumky. Snáď nám bude už čoskoro lepšie.

autor
9. dec 2021

@papywest pekne, no aspon schudnem teda trosku 😅🤦‍♀️

michaela.g
9. dec 2021

Mamina tak mala pred rokom, do nemocnice ju brali koly zlcniku lebo vysoke CRP, na to pozor. Az v nemocke prisli na to, ze ma aj COVID.

autor
9. dec 2021

@michaela.g ja teda vyslovene zaludok citim taky na vode

didi2102
9. dec 2021

Švagriná sa teraz tiež už smeje že aspoň schudla,snaž sa zjesť aspoň niečo,vodu po glgu a predýchať,keď bude najhoršie že fest volaj si sanitku nech ti dajú infúziu ,veľa stastia

bellovag
9. dec 2021

Ja som pri Covide 6 dní nejedla, čo mi bolo zle...iba čaj, voda a pomaranč. šťava

autor
9. dec 2021

@bellovag takze fakt dost ludi ma tento problem tiež očividne

slavomira236
10. dec 2021

Moja mama to isté nič nejedla nepila len hrozno mohla tak sme jej pred dvere nosili

salome123
10. dec 2021

aj mojho uja boli pocas COVIIDu zaludok, ale papá ivermectin, tak to moze byt aj z toho.