Covid-19 som mala v novembri a teraz mám znovu príznaky

10. feb 2022

Ahojte, covid som prekonala v novembri...
teraz je pozitivna mladsia dcerka a aj manzel (mal vsetky priznaky, antigen mu sice neukazal pozitivitu, bol na PCR, vysledok este nema)
ja sa citim stale unavene....bolia ma svaly, ale teplotu nemam (aj ked som sa v noci potila), antigen vysiel negativny.....myslite, ze som to mohla chytit a mať iba taketo priznaky?

oktoberka
10. feb 2022

Teoreticky mohla. U nás sú deti choré,manžel sa iba kvôli tomu,že išiel s nimi na pcr dal tiež otestovať a bum. Pozitívny. Je 3x očko,no max tak jemnú únavu cíti.
Zato deti statočne horuckovali pár dní.

mooonika1975
10. feb 2022

akože nechcem kuvikať, ale ešte len začala si mať priznaky, teda môžeš ešte očakavať, napriklad nádchu, hrdlo. A možno už nič . A predpokladam na 99,99% , že covid maš

autor
10. feb 2022

@oktoberka ja som 2x zaockovana....na tretiu uz nevyslo...zostala som pozitivna....tak uvidim co z toho bude....

autor
10. feb 2022

a nemoze mi PCR test ukazat este pozitivu po troch mesiacoch?

oktoberka
10. feb 2022

No,ťažko,hoci pcr ukazuje dlhšie pozitivitu. Lenže vedia podľa CT čísla,akú nálož máš,čiže podľa toho vyhodnotia.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cucoryedka
10. feb 2022

ahoj, bohuzial kludne mozes byt pozitivna, pockaj na manzelov vysledok a podla toho sa zariad. Sestra ucitelka na 1. stupni je 2x ockovana a uz 3x prekonana (december 2020 1x pozit., maj a jun 2021 ockovanie - 2 davky, november 2021 2x pozit., minuly tyzden prekonala 3x) ... priebeh mala lahky pri kazdej nakaze, akurat teraz bola vyrazna bolest hlavy, a celkovo organizmu, avsak rychlo jej to ustupilo, kasel mierny. Nech ste skoro fit. 🙂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. feb 2022

@cucoryedka manzel bol uplne k.o. dostal aj antibiotika....teploty, kasel, zimnica....tak uvidim dnes uz snad pride vysledok

cucoryedka
10. feb 2022

@autorka verim nie kazdy ma lahky priebeh 😒, dufam, ze sa mu uz ulavilo 🙂

autor
10. feb 2022

@cucoryedka jasne...uz chcel ist do prace 🙂 ale este nema vysledok PCR 🙂

piece
10. feb 2022

Kľudne to tak môže byť mám aj ja pár známych ktorí mali opakovane kovid a rôzne príznaky aj miernejšie.