Covid-19 - potvrdenie o prekonaní

23. júl 2022

Ahojte, chcem sa opýtať ako je to teraz s papierom, ze ste prekonali covid? Platí mi este do augusta očkovanie, ale dnes mi vysiel pozitivny AG test. Chorá som od stredy, ale som iba doma odvtedy. Neviem ci sa mam nahlasovať na pcr (kvôli papieru) alebo kaslat na to a ostať naďalej doma kým nebudem zdravá. Ďakujem

hipuska
23. júl 2022

To ti nikto nepovie aká bude situácia. Keďže neustále boli prijímané nové vyhlášky a nové opatrenia....začne sa to až na jeseň.....ja osobne by som si išla aj pre papier

matkahelka
23. júl 2022

hlavne, kam sa chces na pcr nahlasovat? pcr ti musi schvalit obvodak a ti to - pokial nie si rizikova - nerobia. takze ak chces pcr, tak ako samoplatca

patka06
23. júl 2022

V pondelok volaj svojmu lekárovi, na bezplatný PCR máš nárok z jeho odporúčaním
Na PCR by som išla, pre istotu, ktovie čo na jeseň vymyslia

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matkahelka
23. júl 2022

@patka06 vymenny listok od obvodaka na pcr dostavaju len 65 plus, tak hovori vyhlaska. pod 65 rokov len rizikovi. urcite obvodak neda kazdemu s pozitivnym antigenom vymenny listok na pcr. ved to bolo aj v spravach, ze mladi nerizikovi si testy maju zaplatit, pretoze je neunosne, aby to stat kazdemu platil.

patka06
23. júl 2022

@matkahelka zrazu je to neúnosné, keď naháňali na testovanie zdravých to únosné bolo
Cirkus nad cirkus
Správy už tak podrobne nesledujem ...šetrím svoje zdravie

matkahelka
23. júl 2022

@patka06 prave preto, ze sa doteraz testovalo do bezvedomia prisli na to, kolko to stat stalo miliony €.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. júl 2022

Myslíte si, ze som ako rizikový pacient keď som tehotná a prvu polovicu tehotenstva som si pichala Clexane na riedenie krvi?

cina1
23. júl 2022
nevenka
23. júl 2022

Podla mna v tomto pripade by si rizikova mala byt, ja by som Ta za rizikovu povazovala. Ale ja nie som doktor 🙈

matkahelka
23. júl 2022

ano, ako tehotna si rizikova

autor
23. júl 2022

Ďakujem moc. 🙂 Skúsim v pondelok zavolať dr. Dufam, ze uz bude len lepšie

katulienkax
23. júl 2022

@bilberryday podľa polovica ma falošne pozitívne a vytvárame tu dojem pandemie

danielahamar
23. júl 2022

Môj mladý bol na pcr, obvodná mu dala papier a išiel, zobrali ho. Nikto sa nič nepýtal, spravili a hotovo.

patka06
23. júl 2022

@katulienkax no ja som v novembri mala Covid na 100% a PCR som mala negatívny
Myslím, že teraz sa čísla skôr umelo znižujú, keď sa PCR testy robia iba "vybraným"

autor
23. júl 2022

@danielahamar nemusel sa ani objednávať? Iba prišiel do momky a otestovali ho?

danielahamar
23. júl 2022

Nemusel, ale musel mat výmenný. A nie do každej MOMky sa dá len tak prist😉, niektoré len objednávajú

autor
23. júl 2022

@danielahamar ešte sa opýtam ci dostal aj papier o prekonani keď prišiel len takto bez registrácie?
Ja si určite zavolám aj do momky ci mozem len tak prísť. Ďakujem za info 🙂

danielahamar
24. júl 2022

Smska mu prišla a "papier" sa dá stiahnuť až po 2t,teda tak to bolo volakedy🙄, ale nie som si istá ako je to teraz