Covid-19 a vracanie krvi

harvanovasimona
19. feb 2022

Dobrý deň chcem sa opýtať mal niekto pri covide aj vracanie krvy iba malinke množstvo.... Manžela to chytilo iba dnes dnes začal mať zimnicu bolesť hlavy a raz iba vracal

harvanovasimona
autor
19. feb 2022

@harvanovasimona berie vitC vitD a od teploty paralen grip

xxxanna
19. feb 2022

@harvanovasimona moj stary otec vracal krv ked sme mali covid , vtedy uz bolo zle tak sme volali zachranku...k tomu mal aj vaznejsie symptomy

evnii
19. feb 2022

@harvanovasimona to sa fakt tu pýtaš???volaj záchranku nech ti poradia aspoň...

harvanovasimona
autor
19. feb 2022

@evnii práve dnes je to prvý deň

renab
19. feb 2022

@harvanovasimona neuzivas nieco na riedenie krvi?

ivkazba
19. feb 2022

@harvanovasimona dnes je to prvý deň? Čiže potrebuješ, aby vracal krv viac dní, aby si to neriešila na koňovi ale u lekára? No comment.

harvanovasimona
autor
19. feb 2022

@renab nie nič neužíva manžel

renab
19. feb 2022

@harvanovasimona lebo u nas v rodine bol tiez problem s vracanim krvi, lekar zo zachranky povedal, ze to je kvoli liekom na riedenie krvi. Ze potom rychlejsie praskaju male cievky.
Trvalo to dva dni, potom to preslo.

harvanovasimona
autor
19. feb 2022

@renab takže je možné že keď kašle námaha pľúca a tým pádom mu mohla mala cievka prasknúť... No uvidíme ak sa to každopádne zopakuje volám záchranku... Fakt užíva len to čo som písala....

xxxanna
19. feb 2022

@harvanovasimona tak vam poviem , vzhladom ze mate covid tak by som sa radsej pre istotu informovala pri zdravotníckom operátorovi...mam vlastnú skusenost s týmto cize viem o com pisem , my sme sa taktiez informovali ked vykasliaval krv a o par hodin sme volali zachranku lebo uz s nim bolo zle ...drzim palce

simca06022011
19. feb 2022

otazne ci je to vracanie, alebo vykasliavanie, stava sa ak praskne cievka niekde aj pri kasli nekovidovom. Kazdopadne treba sa poradit s pohotovostou, netreba hned robit paniku, ale ak sa to opakuje nenecaht tak. A urcite sa informovat o liecbe, lebo C+D + paralen to je nic.

harvanovasimona
autor
19. feb 2022

@xxxanna ďakujem ak sa zopakuje voláme hneď

harvanovasimona
autor
19. feb 2022

@simca06022011 u nás sa na pohotovosť nedovolame 😡a ešte bude blakať načo ste prišli a manžela vyhnala z. Ambulancie lebo nemal test o 5 večer cez vykend ... Takú mame pohotovosť... Tak ak sa zopakuje hneď volám záchranku..alebo sa opýtame čo ďalej

zuzi0911
19. feb 2022

Môžeš kľudne volať na záchranku a tam ti aj poradia ...pri jednom vracani nemala aká cievka prasknúť ani nic podobne.. ja by som už bola v nemocnici..
Ak moc aj kašle,skôr to budu pľúca ...

harvanovasimona
autor
20. feb 2022

@niekto2hy toto som už čítala je tam pri vykašliavaní krvy... No manžel nevykašliava ani hlieny... Len ho naplno a vyšlo trošku krvy viac sa to neopakovalo.... Zajtra budeme obydvaja volať obvodným lekárom a určite to spomenie... Možno mu vysvetli prečo.... A inak je možné že to bolo spojené zo žalúdkom.. On má nieaké problémi zo žalúdkom

harvanovasimona
autor
17. mar 2022

Ahojte tak nakoniec hlien z prímesou krvy mohlo byť zo žalúdka... Manžel má zisteného helikobaktera..... Nebolo to nič vážne a nemalo to súvis z kovidom 😉