Covid-19 a Sumamed

20. jan 2023

Ahojte, prosim ked vam lekar predpisal pri Covide ATB Sumamed,kolko baleni ste uzivali? 1x3tbl alebo 1 balenie,potom 3 dni pauza a 2. balenie? Dostala som ATB,kedze sa mi zhorsil kasel 3 dni po pozitivnom teste. 1 balenie som uz vybrala,citim vyrazne zlepsenie,tak rozmyslam,ci treba aj to druhe,ked uz som negativ. Pytam sa pre istotu,lebo nasa Dr.predpisuje rada vsetkeho vela "pre istotu", ale predsalen su to silne lieky.

melanta
20. jan 2023

Otec aj kamoška 2 balenia bez prestávky, brat švagrinej dokonca 3 balenia s prestávkami. Že odzneli príznaky ešte neznamená, že je človek zdravý.

uhnakova
20. jan 2023

Moj muz dostal sumamed na tri dni s tym, ze ak sa mu kasel zhorší, tak si ho ma dat. Nakoniec ho nebral, mal covid len na urovni horsej virozy.

autor
20. jan 2023

@uhnakova No ja tiez s tym,ze ked sa kasel zhorsi. Aj sa zhorsil,tak som hned nasadila a citila vyrazne zlepsenie. Zrejme sa tam uz rozvijala nejaka bakt.infekcia. V letaku pisu,ze pri zapaloch dolnych DC resp.pluc 500mg po dobu 3 dni,tak preto som chcela vediet,ci pre Covid neplati nejaka ina schema. Aj tu vidim,ze co lekar,to rozne davky🤔

zobaka
20. jan 2023

mne dal dr. preventivne jedno balenie, ale mne okrem horucky nebolo nic

ivula0807
20. jan 2023

Mne lekár predpísal jedno balenie, lebo som nemala hlas a príšerné ma bolelo hrdlo...

avery2506
20. jan 2023

Jedno balenie som mala a tiez sa mi z tych liekov brutalne zhorsil kasel az tak ze som tri styri hodiny nemohla zaspat lebo som vkuse bez prestavky kaslala. Cista hroza to sa mi od inych antibiotik nestalo

ildiko36
20. jan 2023

Sumamed neni na covid, pri covide sa neodporuca Atb, aspoň podla mojho lekara..
Teraz covid ma lahší priebeh ako chrípka😏

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz